دوره آموزش نصب کولر گازی

دوره نصب کولر گازی مناسب بازار کار

با ارائه مدرک فنی و حرفه ای

سرفصل ها ثبت نام
shape
آموزش مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای فنی و حرفه ای
30٪ تخفیف

هزینه دوره: 2100000 تومان

هزینه دوره با تخفیف: 1600000 تومان

تاریخ شروع:۱و۱۵ هرماه

مدت دوره:یک هفته

آموزش نصب کولر گازی

hr

دوره آموزش نصب کولر گازی یکی از دوره های پرطرفدار در آموزشگاه فنی است. امروزه کولرهای گازی جایگزین دیگر سیستم های تهویه در منازل و ساختمان ها شده اند و از اهمیت ویژه ای در بین مردم برخوردار هستند. با توجه به تخصصی بودن نصب کولر گازی هر کسی قادر به نصب آن نیست لذا با آموزش نصب کولر گازی و یادگیری این حرفه به راحتی می توانید انواع برندهای مختلف کولر گازی را به صورت کاملا اصولی و تخصصی نصب کنید. آموزشگاه فنی دوره نصب کولر گازی فنی حرفه ای را به صورت عملی و در کارگاه برگزار می کند، کارآموز با شرکت در دوره آموزش نصب کولرگازی و اخذ مدرک معتبر فنی و حرفه ای می تواند وارد بازار کار این حرفه شده و شروع به کسب درآمد کند.

آموزش تعمیرات کولر گازی از دیگر دوره های مرتبط با کولر گازی بوده که به صورت تخصصی به آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر انواع مدل های کولر گازی می پردازد.

همچنین پس از اتمام دوره آموزش نصب کولر گازی، از پشتیبانی منحصر به فردی نیز برخوردار می شوید. برای مثال بعد از اتمام آموزش نیز می توانید با اساتید دوره در ارتباط باشید و تمامی سوالات و ایرادات خود را با آنها در میان بگذارید. در صورت خواست خودتان می توانید یک بار دیگر بدون پرداخت هزینه، درکلاس ها شرکت کنید که این فرصت در بازه زمانی 6 ماه پس از دوره قابل استفاده است. از مزایای مشاغل فنی، نداشتن هیچگونه محدودیت سنی می باشد و حتی اگر شاغل هم باشید، در کنار شغل اصلی خود می توانید این رشته را نیز ادامه دهید تا به درآمد بسیار بالایی برسید.

آموزش نصب کولر گازی

ثبت نام دوره آموزش نصب کولر گازی

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری

  مزایای دوره آموزش نصب کولر گازی فنی پارس

  hr

  آموزشگاه فنی یکی از بهترین آموزشگاه کولر گازی در کشور در زمینه برگزاری آموزش نصب کولر گازی است. با توجه به اینکه تعداد آموزشگاه های فنی در کشور زیاد است، یکی از چالش های کارآموزان انتخاب بهترین آموزشگاه کولر گازی می باشد. برخی از مزایای دوره نصب کولر گازی آموزشگاه فنی که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می کند عبارتند از: آموزش طریقه نصب کولر گازی به صورت عملی و زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای، آموزش متناسب با نیازهای بازار کار و جدیدترین مدل های کولر گازی در بازار، ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای، پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از پایان دوره، ارائه مشاوره های بازار کار و موارد دیگر.

  سازمان فنی و حرفه ای

  تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای

  کیفیت مناسب آموزش

  کیفیت مناسب آموزش

  خوابگاه برای هنرجویان

  خوابگاه برای هنرجویان

  مدرک معتبر

  ارائه مدرک معتبر

  پشتیبانی نامحدود

  پشتیبانی نامحدود

  دسترسی آسان

  دسترسی آسان

  به روز بودن دوره

  به روز بودن دوره

  کارگاه مجهز

  کارگاه مجهز

  دوره های آموزشی مرتبط با آموزش نصب کولر گازی

  hr
  آموزش تعمیرات کولر گازی

  آموزش تعمیرات کولر گازی

  هزینه دوره: 3300000

  هزینه دوره با تخفیف : 2500000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری

  هزینه دوره: 3400000

  هزینه دوره با تخفیف : 2600000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش نصب پکیج دیواری

  آموزش نصب پکیج دیواری

  هزینه دوره: 2100000

  هزینه دوره با تخفیف : 1600000

  مدت دوره :یک هفته

  نام دوره آموزش نصب کولر گازی
  هزینه دوره: 2,100,000
  هزینه دوره با تخفیف: 1,600,000
  مدت دوره: یک هفته
  نوع دوره: عملی

  سوالات متداول دوره آموزش نصب کولر گازی

  +
  -
  نمایش آیا دوره نصب کولر گازی نیاز به پیش نیاز دارد؟

  پاسخ: خیر، دوره نصب کولر گازی هیچگونه پیش نیازی ندارد.

  +
  -
  نمایش آیا نحوه شارژ کولر گازی در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، نحوه شارژ کولر گازی در این دوره به صورت کامل آموزش داده می شود.

  +
  -
  نمایش نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟

  پاسخ: دوره به صورت کاملا عملی و مرحله به مرحله آموزش داده می شود.

  +
  -
  نمایش آیا فقط قسمت های الکتریکی کولر گازی آموزش داده می شود؟

  پاسخ: خیر، علاوه بر قسمت های الکتریکی، قسمت های مکانیکی هم جزء به جزء آموزش داده می شود

  +
  -
  نمایش آموزشگاه فنی چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  پاسخ: مدارک معتبر، کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره.

  +
  -
  نمایش نحوه ثبت نام در آموزشگاه به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  +
  -
  نمایش کلاس آموزش نصب کولر گازی چند نفره می باشد؟

  پاسخ: تمام دوره های آموزشگاه فنی به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  +
  -
  نمایش نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد مربوطه در تماس باشد.

  +
  -
  نمایش نحوه پرداخت شهریه به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط تا پایان دوره شهریه را پرداخت کنند.

  +
  -
  نمایش چرا باید دوره آموزش نصب کولر گازی را در آموزشگاه فنی بگذرانیم؟

  پاسخ: دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی:
  مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی
  معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره
  دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT
  تجدید دوره در صورت عدم یادگیری
  پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار
  اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی
  برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل
  ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره.

  آموزش صفر تا صد نصب کولر گازی اسپیلت

  کولرهای گازی از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده اند و برای نصب لازم است تا هر دو یونیت را نصب کنید. نصب کولر گازی به آسانی نیست و نصب صحیح آن مستلزم رعایت مراحل و اصولی است. انتخاب مکان نصب، سوارخکاری، جوشکاری، شارژ گاز برخی از مهم ترین مراحلی است که برای نصب کولر گازی باید انجام دهید. بنابراین اگر بخواهید پنل داخلی و خارجی کولر گازی را به درستی نصب کنید لازم است تا نحوه نصب این دستگاه را از صفر تا صد یاد بگیرید . در دوره آموزش کولر گازی مجتمع فنی در مدت زمانی کوتاه طریقه نصب کولر گازی به شما آموزش داده می شود. عملی بودن شیوه آموزش نصب کولر گازی در این دوره باعث می شود تا پس از پایان یافتن کلاس به خوبی بتوانید انواع مدل های کولر را نصب و راه اندازی کنید.

  آموزش نصب کولر گازی فنی حرفه ای

  آموزشگاه فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور دوره جامع نصب کولر گازی را برگزار می نماید. این آموزشگاه از این سازمان و سایر سازمان های ذیربط مجوزهای لازم را اخذ نموده و این موضوع به خوبی نشان از اعتبار بالای دوره آموزش نصب کولر گازی در این مجتمع آموزشی می دهد. در پایان دوره نصب کولر گازی فنی حرفه ای نیز یک مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی حرفه ای به شما ارائه می دهد. این مدرک در کشور از اعتبار بالایی برخوردار بوده و می توانید برای استخدام از آن استفاده کنید.

  آموزش صفر تا صد نصب کولر گازی

  آموزش نصب کولر گازی در تهران

  هدف آموزشگاه فنی از برگزاری دوره آموزش نحوه نصب کولر گازی تربیت نیروی کار حرفه ای برای ورود به بازار کار عالی این رشته است. به همین دلیل این مرکز آموزشی کلاس نصب کولر گازی را در یک کارگاه مجهز برگزار می نماید. کارگاه نصب کولر گازی دراین آموزشگاه مجهز به چندین نوع کولر گازی از برندهای گوناگون بوده و کارآموزان طی دوره آموزش نصب کولر گازی می توانند به صورت عملی بر روی کولرها کار کرده و طریقه نصب و راه اندازی کولر گازی را خود به صورت عملی انجام دهند. شیوه آموزشی عملی و تجربه بالا استاد این آموزشگاه را به بهترین آموزشگاه نصب و تعمیرات کولر گازی در تهران تبدیل کرده است. علاوه بر کارآموزان تهرانی کارآموزان بسیاری از سراسر ایران در دوره نصب کولر گازی این آموزشگاه ثبت نام کرده و مهارت های مورد نیاز این شغل را کسب می نمایند.

  میزان درآمد نصاب کولر گازی

  پیش از آنکه به آموزش نصب کولر گازی بپردازیم بهتر است با بازار کار و درآمد شغل کولر گازی آشنا شویم. اما بازارکار نصب کولر گاز در ایران چگونه است؟ در صورت آموزش کولر گازی و یادگیری مهارت های این رشته چه درآمدی می توانید در یک ماه کسب کنید؟ امروزه شاهد این هستیم که خرید کولر گازی در مقایسه با گذشته افزایش داشته است، حالا این افراد برای نصب کولرهای گازی خریداری شده به نصاب نیاز دارند و این موضوع به خوبی نشان می دهد که این شغل بازار کار خوبی دارد.

  آموزش نحوه نصب کولر گازی اسپیلت

  معمولا کولرهای گازی از دو بخش یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده اند و برای نصب این دستگاه لازم است تا هر یک از این یونیت ها به طور جداگانه نصب شوند. در دوره نصب کولر گازی آموزشگاه فنی نحوه نصب این دو یونیت به صورت عملی آموزش داده می شود.

  نقشه نصب کولر گازی

  اگر قصد نصب کولر گازی برای یک ساختمان چند طبقه را دارید یا می خواهید در یک ساختمان چند کولر گازی نصب کنید لازم است ابتدا و پیش از هر کاری نقشه نصب کولر گازی را تهیه کنید و محل نصب یونیت داخلی و خارجی را تعیین کنید. انجام این نقشه باعث می شود تا شما با توجه به شکل و نقشه ساختمان بهترین محل را برای نصب کولر گازی تعیین کرده و باعث می شود تا این دستگاه بالاترین کارایی را داشته باشد. با تهبه چنین نقشه ای به خوبی محل سوراخ کاری ها، اندازه لوله های مسی مورد نیاز، کابل برق و سایر تجهیزات مشخص شده و مراحل نصب و راه اندازی با دقت و سرعت بیشتری انجام خواهد شد. با شرکت در دوره آموزش نصب کولر گازی به خوبی با نحوه طراحی این نقشه آشنا خواهید شد.

  نقشه نصب کولر گازی

  طریقه نصب یونیت داخلی کولر گازی

  برای نصب یونیت داخلی کولر گازی ابتدا لازم است تا محل نصب را مشخص کنید. بهترین محل برای نصب کولر گازی مکانی است که از نور مستقیم آفتاب دور باشد، به خوبی بتواند هوای خنک را به همه نقاط خانه منتشر کند و از استحکام خوبی برخوردار باشد. بهتر است محل نصب یونیت خارجی از رطوبت به دور باشد همچنین از شوفاژ و بخاری فاصله داشته باشد. یکی از مهم ترین موضوعاتی که در دوره نصب کولر گازی به آن پرداخته می شود نحوه انتخاب محل نصب کولر است.

  پس از آنکه محل نصب انتخاب شد، بایستی پایه یونیت داخلی را به دیوار نصب کنید. برای اینکار لازم است تا محل نصب را تراز کنید و بعد دیوار را با دریل سوراخ کرده و آن را با پیچی محکم به دیوار محکم کنید. اگر دیوار از استحکام کمی برخوردار است حتما از پیچ های بزرگ استفاده کنید.

  برای عبور دادن لوله های مسی و اتصال یونیت داخلی و خارجی به یکدیگر لازم است تا یک سوراخ با قطر 7.5 سانتی متر در دیوار ایجاد کنید و از این طریق لوله مسی، سیم های برق، لوله تخلیه را از این سوراخ رد کنید و به یونیت داخلی متصل کنید. توجه داشته باشید که هنگام سوراخ کاری در محل مورد نظر سیم یا لوله ای وجود نداشته باشد و جهت سوراخ بایستی شیبی به طرف بیرون داشته باشد.

  حالا بر روی پایه نصب شده بر روی دیوار پنل داخلی را قرار دهید و اتصالات و سیم کشی را بررسی کنید. در دوره آموزشی نصب کولر گازی به صورت عملی روش نصب کولر گازی به شما عزیزان آموزش داده می شود.

  طریفه نصب یونیت خارجی کولر گازی

  بعد از نصب یونیت داخلی نوبت نصب یونیت خارجی می رسد و برای نصب این یونیت نیز ابتدا محل نصب را مشخص کنید. این محل بایستی در سایه باشد و از گرد و غبار و بارش برف و باران نیز در امان باشد، همچنین به این موضوع توجه داشته باشید که صدای کار کردن یونیت خارجی نباید مزاحمتی ایجاد کند. اگر محل نصب این یونیت به ناچار آفتاب داشت بایستی از آفتابگیر برای راندمان بیشتر کولر استفاده کنید. بهتر است این یونیت بر روی یک سکو باشد تا در صورت بارش برف و باران، آب به درون آن نفوذ پیدا نکند، همچنین از اطراف نیز فاصله ای 30 سانتی متری داشته باشد. اگر چند یونیت خارجی را نصب می کنید بایستی توجه داشته باشید که این یونیت ها حداقل فاصله 80 سانتی متری را از یکدیگر داشته باشند.

  پس از مشخص شدن محل نصب، پایه های یونیت را بر روی سکو محکم کنید تا باد و طوفان آن را جابجا نکند.

  حالا لول هایی که به یونیت داخلی متصل کرده بودید به یونیت خارجی نیز متصل کنید توجه داشته باشید که لوله خروجی آب در زیر باشد و اتصالات برق را نیز بررسی نمایید. برای جلوگیری از جدا شدن لوله ها آن ها را به دیوار محکم کنید هنچنین برای جلوگیری از ورود هوا سوراخ عبور لوله را با فوم پلی اورتان عایق کنید. همچنین هوا و رطوبت را از کولر خارج کنید. در صورت نیاز به شارژ گاز، کولر گازی را شارژ کنید.

  در این بخش به طور خلاصه مراحل نصب و راه اندازی یونیت داخلی و خارجی کولر گازی آموزش داده شد. با شرکت در دوره آموزش نصب کولر گازی می توانید به صورت اصولی صفر تا صد این مراحل را به صورت عملی یاد بگیرید.

  آموزش نصب کولر گازی ال جی و سامسونگ

  کولرهای گازی ال جی و سامسونگ از شناخته ترین و پرطرفدارترین برندهای کولر گازی در کشور است. مهارت در نصب این برندهای کولر گازی موضوعی است که شما پیش از ورود به بازار کار این شغل باید به آن تسلط کافی داشته باشید. در دوره های اموزش نصب کولر گازی مجتمع فنی شیوه آموزش به صورتی که بتوانید انواع برندهای کولر گازی داخلی و خارجی را نصب و راه اندازی نمایید.

  وظایف یک نصاب کولر گازی

  یک نصاب کولر گازی بایستی بتواند انواع برندها و مدل های کولر گازی از داخلی و خارجی را نصب نماید. انتخاب نوع، مدل و تعداد کولر گازی با توجه به متراژ ساختمان، تعیین بهترین محل برای نصب کولر گازی، سیم کشی، جوشکاری لوله مسی، شارژ گاز کولر گازی، سیم کشی برق کولر گازی، طراحی نقشه نصب کولر گازی، سوراخ کاری و غیره برخی از مهم ترین وظایفی است که یک نصاب کولر گازی بایستی به آن تسلط داشته باشد. در دوره آموزش نصب کولر گازی فنی حرفه ای به طور کامل این وظایف به شما آموزش داده می شود.

  شغل های مرتبط با نصب و تعمیرات کولر گازی

  نصب کولر گازی یکی از شغل های پرطرفدار در زمینه تعمیرات و تاسیسات است که در سال های اخیر شاهد بازارکار عالی آن هستیم و در آینده با توجه به افزایش تقاضا برای خرید کولرگازی می توان آینده شغلی عالی را برای این شغل متصور شد. این شغل جز آن دسته از مشاغلی است که با مشاغل گوناگونی ارتباط دارد بنابراین توصیه می کنیم پس از آموزش نصب کولر گازی با این مشاغل ارتباط بگیرید. به طور مثال فروشندگان قطعات و لوازم نصب کولر گازی، فروشندگان دستگاه های کولر گازی دو شغل مرتبط با این حرفه هستند که اگر بتوانید با این دو شغل ارتباط بگیرید می توانید درآمد خود را بیشتر کنید. شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی یکی از دیگر مشاغلی است که در صورت خراب شدن برد کولر گازی لازم است با آن ارتباط بگیرید. مشاغلی مانند نصاب و تعمیرکار پکیج دیواری از دیگر مشاغلی است که در صورت ارتباط گرفتن با آنها می توانید به درآمد خود افزایش دهید. چرا که بسیاری از افراد هنگامی که پکیج دیواری نصب یا تعمیر می کنند اگر به خدمات نصب و تعمیرات کولر گازی نیاز داشته باشد از نصابان و تعمیرکاران پکیج راهنمایی می گیرند. در صورتی که خود مهارت های خود را در این زمینه افزایش دهید و در دوره های آموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیچ ثبت نام کنید که بدون شک درآمد شما افزایش خواهد داشت.

  leftmenu close
  • معرفی دوره
  • سرفصل ها
  • ثبت نام
  • مزایای دوره
  • بازار کار
  • سوالات متداول

  آخرین مقالات آموزش نصب کولر گازی

  4.8/5 - (26 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *