آموزش برق ساختمان درجه 1

آموزش صفر تا صد برق ساختمان مناسب بازار کار

با ارائه مدرک فنی و حرفه ای

سرفصل ها ثبت نام
shape
آموزش مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای فنی و حرفه ای
30٪ تخفیف

هزینه دوره: 3600000 تومان

هزینه دوره با تخفیف: 2500000 تومان

تاریخ شروع:۱و۱۰و۲۰ هرماه

مدت دوره:یک ماه

معرفی دوره آموزش برق ساختمان درجه 1

hr

دوره آموزش برق ساختمان درجه 1 یکی از دوره های محبوب رشته های برق است که بازار کار خوبی دارد. پیش نیاز این کلاس، دوره برق ساختمان درجه دو است که توسط آموزشگاه فنی پارس ارائه می شود. با توجه به بازار کار عالی این رشته در صورت یادگیری برق ساختمان میتوانید آینده شغلی خود را تضمین کنید. برخی مباحث دوره آموزشی برق ساختمان درجه یک عبارتند از: آموزش کامل برق کشی ساختمان، نصب آیفون تصویری،آموزش نصب دوربین مدار بسته،آموزش نصب دزدگیر اماکن، آموزش نصب اعلام حریق و آموزش نصب درب های اتوماتیک.لازم به ذکر است که دوره برق ساختمان فنی حرفه ای آموزشگاه فنی پارس به صورت کاملا عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شود و از بهترین متخصصان برق جهت آموزش استفاده می شود. همچنین در پایان کلاس برق ساختمان کارآموزان مدرک فنی حرفه ای برق ساختمان را دریافت کرده و آماده ورود به بازار کار برق می شوند.

آموزش برق ساختمان درجه 1

ثبت نام

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش نصب دوربین مداربستهآموزش نصب اعلام حریقآموزش نصب دزدگیر اماکنآموزش نصب دربهای اتوماتیک

  مزایای دوره آموزش برق ساختمان درجه 1

  hr

  با توجه به اینکه تعداد آموزشگاه های برق در کشور زیاد است، یکی از چالش های کارآموزان انتخاب بهترین آموزشگاه برق ساختمان می باشد. برخی مزایای دوره برق کشی ساختمان درجه 1 آموزشگاه فنی پارس که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می کند عبارتند از: برگزاری دوره آموزشی زیر نظر اساتید متخصص و با تجربه برق ساختمان، برگزاری دوره در کارگاه های مجهز، امکان تمرین عملی کاراموزان طی دوره آموزشی، آموزش صفر تا صد برق ساختمان، ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای، بازآموزی رایگان، پشتیبانی نامحدود، آموزش برقکاری ساختمان مطابق آخرین استانداردها برق ساختمان و غیره می باشد.

  سازمان فنی و حرفه ای

  تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای

  کیفیت مناسب آموزش

  کیفیت مناسب آموزش

  خوابگاه برای هنرجویان

  خوابگاه برای هنرجویان

  مدرک معتبر

  ارائه مدرک معتبر

  پشتیبانی نامحدود

  پشتیبانی نا محدود

  دسترسی آسان

  دسترسی آسان

  به روز بودن دوره

  به روز بودن دوره

  کارگاه مجهز

  کارگاه مجهز

  دوره های آموزشی مرتبط

  hr
  آموزش برق ساختمان درجه 2

  آموزش برق ساختمان درجه 2

  هزینه دوره: 1400000

  هزینه دوره با تخفیف : 1000000

  مدت دوره :2 هفته

  آموزش هوشمند سازی ساختمان

  آموزش هوشمند سازی ساختمان

  هزینه دوره: 1700000

  هزینه دوره با تخفیف : 1200000

  مدت دوره :دو هفته

  آموزش نصب دزدگیر اماکن

  آموزش نصب دزدگیر اماکن

  هزینه دوره: 600000

  هزینه دوره با تخفیف : 400000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش نصب دوربین مدار بسته

  آموزش نصب دوربین مدار بسته

  هزینه دوره: 600000

  هزینه دوره با تخفیف : 400000

  مدت دوره :یک هفته

  سوالات متداول دوره

  +
  -
  نمایش

  آیا دوره برق ساختمان نیاز به پیش نیاز دارد؟

  پاسخ: بله پیش نیاز این دوره آموزشی دوره برق ساختمان درجه 2 است که توسط آموزشگاه فنی پارس آموزش داده میشود.

  +
  -
  نمایش

  نحوه برگزاری دوره آموزشی برق ساختمان به چه صورت است؟

  پاسخ: دوره به صورت کاملا عملی و در کارگاه مجهز برگزار می شود.

  +
  -
  نمایش

  آیا طریقه نصب آیفون تصویری در این دوره به صورت کامل آموزش داده می شود؟

  پاسخ:در این دوره آموزش نصب آیفون تصویری و تشریح جزئیات آن به صورت کامل آموزش داده می شود.

  +
  -
  نمایش

  آموزشگاه فنی پارس چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  پاسخ : مدارک معتبر – کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار - پشتیبانی بعد از دوره -ارائه خوابگاه

  +
  -
  نمایش

  نحوه ثبت نام در آموزشگاه به چه صورت می باشد؟

  پاسخ : ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  +
  -
  نمایش

  کلاس آموزش برق ساختمان درجه 1 چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنی پارس بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  +
  -
  نمایش

  نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی پارس به چه صورت می باشد؟

  پاسخ :پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و در صورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد مربوطه در تماس باشد.

  +
  -
  نمایش

  نحوه پرداخت شهریه به چه صورت می باشد؟

  پاسخ : کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط شهریه دوره را پرداخت کنند.

  +
  -
  نمایش

  چرا باید دوره آموزش برق ساختمان درجه 1 را در آموزشگاه فنی پارس بگذرانیم؟

  پاسخ : دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب آموزشگاه فنی پارس :
  مشاوره با اساتید متخصص و با تجربه جهت راه اندازی کسب و کار
  معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره
  دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT
  تجدید دوره در صورت عدم یادگیری
  پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار
  اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی
  برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل
  ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

  آموزش صفر تا صد برق ساختمان

  برق ساختمان یکی از رشته های تخصصی فنی است و انجام آن نیاز به آموزشهای تخصصی دارد. برق کشی ساختمان مستلزم طی کردن مراحلی است. یک برقکار ساختمان پیش از ورود به این رشته بایستی آموزش های متعددی دیده باشد. آموزش نقشه کشی برق ساختمان، آموزش نقشه خوانی برق ساختمان، آموزش لوله کشی برق،آموزش سیم کشی، آموزش نصب کلید و پریز برق برخی از مباحث پایه ای است که برای ورود به بازارکار برق ساختمان بایستی با آن آشنا باشید. پس از آشنایی با این مباحث نوبت به مباحث تخصصی برق ساختمان از قبیل آموزش نصب سیستم های امنیتی و رفاهی از قبیل: دوربین های مدار بسته، دزدگیرهای اماکن، اعلام حریق، نصب درب های اتوماتیک، آموزش هوشمند سازی ساختمان و مباحثی از این قبیل است. بنابراین حضور موفق و حرفه ای در این شغل مستلزم آموزش برق کشی ساختمان از صفر تا صد و نصب انواع سیستم ها می باشد.

  آموزش صفر تا صد برق ساختمان

  بررسی شغل برقکار ساختمان

  پیش از آنکه به آموزش نحوه برق کشی ساختمان بپردازیم بگذارید ابتدا بازار کار این شغل و آینده آن را بررسی کنیم. همانطور که می دانید برق یکی از مهم ترین نیازها در ساختمان ها از گذشته تا به امروز بوده است و امروزه با ورود وسایل و لوازم برقی جدید اهمیت آن بیشتر از گذشته شده است. زمانی که یک ساختمان تاسیس می شود بعد از آماده سازی مهم ترین موضوعی که باید به درستی انجام شود سیم کشی برق و نصب سیستم هایی مانند اعلام حریق، دزدگیر، درب اتوماتیک و غیره است. بنابراین مشاهده می کنید که بازارکار برق ساختمان از گذشته تا امروز همواره پر رونق بوده است و امروزه با افزایش ساخت و ساز و نصب سیستم های جدید در ساختمان ها این بازار کار رونق بیشتری یافته است.

  شغل برقکار ساختمان جز آن دسته از مشاغلی است که اگر به مهارت های آن تسلط کافی داشته باشید همواره از بازار کار خوبی برخوردار خواهید بود. اما چگونه این مهارت ها را یاد بگیریم؟ آیا می توان با مشاهده فیلم های آموزشی یا شرکت در دوره های آموزش آنلاین برق ساختمان به این تسلط دست یافت؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی این پرسش ها بپردازیم.

  آموزش برق ساختمان فنی حرفه ای

  سازمان فنی حرفه ای یکی از سازمان های وابسته به وزارت کار است که با برگزاری دوره های آموزشی و ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای افراد علاقه مند به مشاغل فنی را برای ورود به بازار کار آماده می کند. آموزشگاه های بسیاری زیر نظر این سازمان به صورت رسمی فعالیت کرده و دوره های فنی را برگزار می نمایند. آموزشگاه فنی پارس پارس یکی از این آموزشگاه ها بوده که زیر نظر این سازمان دوره آموزش برق ساختمان فنی حرفه ای را برگزار می نماید. این آموزشگاه به صورت عملی و کارگاهی، توسط اساتید حرفه ای و آموزش دیده صفر تا صد مباحث برق کشی ساختمان را به شما عزیزان آموزش می دهد. سرفصل های دوره های برق ساختمان در این مرکز متناسب با سرفصل های فنی حرفه ای و بر اساس نیازهای بازار کار تدوین شده است. با شرکت در دوره های این آموزشگاه ضمن یادگیری برق ساختمان از یک مدرک معتبر زیر نظر فنی حرفه ای بهره مند خواهید شد.

  چگونه وارد بازار کار برق ساختمان شویم؟

  همانطور که اشاره شد برق کار ساختمان بایستی پیش از هر چیز با نحوه سیم کشی برق به صورت حرفه ای آشنا باشد و بتواند برقکاری را در انواع ساختمان ها انجام دهد. بنابراین مهم ترین موضوع برای ورود به بازار کار برق ساختمان آموزش سیم کشی برق است که این موضوع به صورت جامع در کلاس های برق ساختمان درجه 2 مجتمع فنی تهران آموزش داده می شود. پس از یادگیری برق کشی نوبت به یادگیری طریقه نصب سیستم های امنیتی و رفاهی از قبیل نصب دوربین های مدار بسته، نصب سیستم های اعلام حریق، نصب درب های اتوماتیک، نصب آیفون تصویری که کلیه این مهارت ها نیز در کلاس های آموزشی برق ساختمان درجه یک به طور کامل آموزش داده می شود.

  پس از یادگیری این مهارت ها نوبت تمرین و تکرار است. که در صورت گذارندن دوره های برق در آموزشگاه فنی پارس می توانید حین آموزش به صورت عملی کار کنید و با چالش ها بازارکار نیز آشنا شده و با رفع اشکال بدون استرس می توانید وارد بازار کار شوید. البته توصیه ما به شما عزیزان این است که در کنار این تمرین و تکرار مدت زمانی را نزد یک استاد برقکار ساختمان شاگردی کنید.

  حالا که به کلیه مهارت های این شغل تسلط پیدا کردید نوبت ورود به بازار کار است . برای این شغل فرصت های شغلی بسیاری وجود دارد. شما می توانید :

  • به صورت پروژه ای بر روی برق ساختمان ها کار کنید.
  • با راه اندازی مغازه برق ساختمان به فعالیت و جذب مشتری بپردازید.
  • برای شرکت های فعال در این زمینه رزومه ارسال کرده و به استخدام آنها درایید.
  • در سایت هایی که در زمینه خدمات منزل فعالیت می کنند همکاری داشته باشید.

  دقت داشته باشید که برای موفقیت هر چه بیشتر در این شغل و درآمدزایی بیشتر توصیه می کنیم ارتباط خوبی با مدیران پروژه ساختمانها، مهندسان ساختمان، فروشندگان تجهیزات و قطعات ساختمان سازی داشته باشید. مطمئن باشید از این طریق تعداد پروژه های شما بیشتر خواهد شد.

  همچنین هنگام کار به چند نکته توجه داشته باشید، همیشه و همیشه کاری با کیفیت انجام دهید، در کار سرعت عمل داشته باشید، مشتری مدار باشید و ارتباط و تعامل خوبی با مشتریان داشته باشید و برای شروع قیمت های مناسبی را به مشتریان پیشنهاد دهید.

  آموزش برق ساختمان فنی حرفه ای

  مراحل برق کشی اصولی ساختمان

  اما برق کشی ساختمان چگونه است؟ برای برق کشی چه مراحلی را باید طی کرد؟ برق کشی اصولی ساختمان مستلزم طی کردن مراحلی است که ادامه به صورت خلاصه به بررسی این مراحل می پردازیم.

  طراحی نقشه سیم کشی ساختمان

  اولین و مهم ترین مرحله پیش از آغاز کار برق کشی ساختمان تهیه نقشه سیم کشی برق ساختمان است. این نقشه به شما بهترین مسیر برای سیم کشی را نشان می دهد، با این تقشه شما می توانید محل دقیق قرار گرفتن کلید ها و پریزها، جعبه فیوز، لامپ، سیستم اعلام حریق، دوربین های مدار بسته و غیره را مشخص کنید.

  علاوه بر این کشیدن چنین نقشه ای به شما برای خرید تجهیزات مورد نیاز کمک می کند. با این نقشه شما متوجه می شوید که برای برق کشی به چه میزان سیم، کابل ، کلید، پریز، دوربین و غیره نیاز دارید.

  لوله کشی برق ساختمان

  بعد از مشخص شدن نقشه، نوبت آن است که کار لوله گذاری برق را برای عبور سیم از آنها شروع کنید. بنابراین با توجه به نقشه برق ساختمان بهترین مسیر را برای لوله کشی برق ساختمان انتخاب و این کار را انجام دهید. بعد از اتمام کار لوله کشی داخل لوله ها را تمیز کنید تا آنها از هر گونه مصالح ساختمانی خالی باشد.

  سیم کشی برق ساختمان

  حالا باید سیم ها برق را از داخل لوله ها عبور دهید. دقت داشته باشید که این کار بایستی با دقت انجام شود. چرا که بعد از این مرحله سفید کاری ساختمان انجام شده و در صورت بروز مشکل پس از سیم کشی رفع آن بسیار سخت خواهد بود و ممکن است باعث بروز اتصالی برق شود. بعد از اینکه سیم کشی ساختمان انجام شد نوبت به نصب کلید و پریزهای برق، جعبه فیوز و غیره می رسد. نصب این کلیدها نیاز به رعایت استانداردهایی است.

  تجهیزات و سایر سیستم های امنیتی را نصب کنید

  حالا که کار سیم کشی ساختمان به پایان رسید نوبت نصب دوربین مدار بسته، اعلام حریق، دزدگیر و دیگر سیستم ها می رسد.

  در دوره های آموزشی برق ساختمان مجتمع فنی به صورت تخصصی برق کشی ساختمان و نصب این سیستم ها به شما آموزش داده می شود.

  leftmenu close
  • معرفی دوره
  • سرفصل ها
  • ثبت نام
  • مزایای دوره
  • بازار کار
  • سوالات متداول

  آخرین مقالات برق ساختمان

  hr
  امتیاز
  [رای: 1 میانگین: 5]