دوره آموزش تعمیرات یخچال

آموزش تعمیر یخچال ساید، فریزر و معمولی

با ارائه مدرک فنی و حرفه ای

سرفصل ها ثبت نام
shape
آموزش مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای فنی و حرفه ای
30٪ تخفیف

هزینه دوره: 4900000 تومان

هزینه دوره با تخفیف: 3700000 تومان

تاریخ شروع:1و15 هرماه

مدت دوره:دو هفته

آموزش تعمیرات یخچال

hr

آموزش تعمیرات یخچال فنی حرفه ای یکی از پرطرفدارین دوره های تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاه فنی می باشد و از طرفی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه بدون شک یخچال است که در صورت خرابی آن باید از یک فرد متخصص برای تعمیر آن کمک خواست. با شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال آموزشگاه فنی به عنوان یک فرد متخصص می توانید تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید، فریزر و انواع یخچال های دیگر را انجام دهید. در این دوره تعمیر انواع برندهای یخچال آموزش داده می شود. برخی مباحث دوره آموزش تعمیر یخچال در آموزشگاه فنی عبارتند از: آموزش تعمیر یخچال ساید، فریزر و معمولی، آموزش تعمیر موتور یخچال، آشنایی با کمپرسور، آشنایی با سیستم ابسردکن، آشنایی با انواع گازها و مبرد های یخچال، آموزش شارژ گاز یخچال و مباحث دیگر. در پایان دوره تعمیرات یخچال فنی حرفه ای یک مدرک معتبر فنی به شما ارائه شده همچنین می توانید از بازاموزی رایگان و پشتیبانی نامحدود بهره مند شوید.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی که به صورت حرفه ای صفر تا صد تعمیرات انواع لوازم خانگی را آموزش می دهد، شرکت نمایید.

زیرا همانطور که می دانید مشاغل فنی به گونه ای می باشد که کسب تخصص در آنها به تنهایی سرمایه ای بسیار مفید محسوب می شود که به واسطه دارا بودن آن، می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کرده و در هر زمانی که خودتان بخواهید پروژه و کار تحویل بگیرد. همچنین هرساله با بروز شدن برند ها و اضافه شدن مدل های جدید در بازار، نیاز به تعمیرکار جهت نصب مدل جدید و یا تعمیر مدل های قدیمی بسیار بالا می رود و در نتیجه شما با بدست آوردن این مهارت ی توانید به درآمد بسیار مطلوبی برسید.

آموزش تعمیرات یخچال

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات یخچال

hr
 • توانایی تشخیص و بررسی مکانیزم کار انواع یخچال
 • معرفی اجزای یخچال
 • آشنایی با ابزار و تجهیزات کارگاه تعمیرات
 • آشنایی با انواع یخچال فریزر ساید برای تعمیرات آنها
 • آشنایی با سیستم عملکرد انواع یخچال فریزر برای تعمیرات آنها
 • آشنایی با کمپرسور
 • آشنایی با انواع موتور یخچال ها
 • آموزش الکترونیک عمومی
 • آموزش نقشه خوانی مدارات مختلف برای درک بهتر تعمیرات مدارها
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات عیوب توسط نقشه مدارات یخچال
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات انواع یخچال بدون نیاز به نقشه
 • آشنایی با انواع قطعات الکترونیکی و تست، تعمیرات و یا تعویض قطعات معیوب
 • آموزش عیب یابی کندانسور (رادیاتور خنک کننده) و تعمیر و یا تعویض آن
 • آموزش عیب یابی وتعویض فیلتر یا درایر
 • آموزش عیب یابی اواپریتور (محفظه تولید یخ) و تعمیر و یا تعویض آن
 • آشنایی با کاپیلاری تیوب (لوله موبی) وعیب یابی و تعمیر مربوط به
 • آموزش عیب یابی موتور الکتریکی و تعمیر و یا تعویض آن در صورت سوختگی موتور
 • آموزش عیب یابی ترموستات (اتومات) و تعویض آن
 • آموزش تعمیر و تعویض رله استارت یا رله راه انداز موتور
 • آموزش تعمیر اورلود یا محافظ جریان دریافتی موتور
 • آشنایی با سیستم یخساز و نحوه کنترل تولید یخ
 • آشنایی با سیستم آبسردکن و نحوه عملکرد آن
 • آموزش تعمیر دو شاخه
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات سرما ساز در انواع یخچال ها
 • آشنایی با سیستم سرماساز در یخچالها
 • آشنایی با انواع گازها و مبردهای یخچال آموزش شارژ گازها
 • تشخیص و بررسی مکانیزم کار سیستم دیفراست
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات عدم دیفراست
 • تعمیرات تخصصی قطعات مختلف یخچال
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات مدارکنترل وسیستم نمایشگر دیجیتال
 • آشنایی با نحوه کنترل سنسورها و نحوه عملکرد آن
 • آموزش برطرف کردن مشکل استارت نکردن موتور
 • بررسی عیوب عدم تولید سرما
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات در صورت عدم تولید یخ و کارنکردن یخساز
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات دیسپنسر
 • آموزش عیب یابی و تعمیرات در صورت عدم کارکرد صفحه کلید
 • آموزش اشکال یابی و دنبال کردن عیوب روی بردهای انواع یخچال
 • نحوه تست و کارکرد دیفراست و سنسورهای فریزر و یخچال
 • نحوه تست موتور دمپر و داکت هوا
مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن

ثبت نام

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش تعمیرات لوازم خانگیآموزش تعمیرات یخچال ساید و فریزرآموزش تعمیرات ماشین ظرفشوییآموزش تعمیرات ماشین لباسشوییآموزش تعمیرات یخچال صنعتی

  مزایای دوره آموزش تعمیرات یخچال

  hr

  آموزشگاه فنی یکی از بهترین مراکز آموزشی در زمینه برگزاری دوره تعمیرات یخچال است. با توجه به اینکه تعداد آموزشگاه های فنی در کشور زیاد است، یکی از چالش های کارآموزان انتخاب صحیح آموزشگاه می باشد. برخی مزایای دوره آموزش تعمیرات یخچال آموزشگاه فنی که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می کند عبارتند: آموزش زیر نظر اساتیدی که در پروژه های عملی شرکت کرده اند و تجربه کافی دارند، تمامی مراحل آموزش تعمیر یخچال به صورت عملی می باشد، دسترسی مناسب برای تردد به قسمت های مختلف شهر، ارائه مدرک معتبر فنی، تجدید دوره در صورت عدم یادگیری به صورت رایگان، پشتیبانی نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره و موارد دیگر.

  سازمان فنی و حرفه ای

  تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای

  کیفیت مناسب آموزش

  کیفیت مناسب آموزش

  خوابگاه برای هنرجویان

  خوابگاه برای هنرجویان

  مدرک معتبر

  ارائه مدرک معتبر

  پشتیبانی نامحدود

  پشتیبانی نامحدود

  دسترسی آسان

  دسترسی آسان

  به روز بودن دوره

  به روز بودن دوره

  کارگاه مجهز

  کارگاه مجهز

  دوره های آموزشی مرتبط با آموزش تعمیرات یخچال

  hr
  آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

  آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

  هزینه دوره: 6500000

  هزینه دوره با تخفیف : 5000000

  مدت دوره :یک ماه

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  هزینه دوره: 9400000

  هزینه دوره با تخفیف : 7200000

  مدت دوره :یک ماه

  آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

  آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی

  هزینه دوره: 3700000

  هزینه دوره با تخفیف : 2800000

  مدت دوره :یک هفته

  آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

  آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

  هزینه دوره: 3700000

  هزینه دوره با تخفیف : 2800000

  مدت دوره :یک هفته

  نام دوره آموزش تعمیرات یخچال
  هزینه دوره: 4,900,000
  هزینه دوره با تخفیف: 3,700,000
  مدت دوره: دو هفته
  نوع دوره: عملی

  بازار کار تعمیرات یخچال

  با توجه به اینکه هزینه لوازم خانگی به خصوص یخچال از قیمت بالایی برخودردار است، کم تر کسی توانایی خرید یخچال نو را دارد به همین دلیل در صورت خرابی آن بیشتر مردم به جای تعویض به دنبال تعمیر یخچال هستند، به همین دلیل بازار کار تعمیرات یخچال بسیار داغ بوده و همه روزه مشتریان زیادی را به سمت خود جذب می کند. با توجه به داغ بودن تعمیرات یخچال در صورتی که به صورت تخصصی تعمیرات انواع یخچال را یاد گرفته باشید و آموزش تعمیرات یخچال را در یک آموزشگاه معتبر سپری کنید می توانید وارد بازار کار شده و شروع به کسب درآمد کنید.

  راه اندازی کسب و کار تعمیرات یخچال

  کارآموز پس از پایان دوره تعمیرات یخچال و اخذ مدرک فنی و حرفه ای هم میتواند در مغازه برای خود کار کند و هم می تواند در شرکت های بزرگ شروع به کار کند.

  میزان درآمد تعمیرات یخچال:

  میزان درآمد شما در این حرفه به عوامل مختلفی از جمله میزان تجربه، نحوه برخورد با مشتری، میزان مهارت و تخصص، مکان مناسب مغازه، تجهیزات و موارد دیگر بستگی دارد، ولی در صورتی که تمعیرات یخچال را به صورت اصولی و تخصصی یاد گرفته باشید و در یک دوره آموزش تعمیرات یخچال حرفه ای ثبت نام کرده باشید، متوسط میزان درآمد شما بین 22 تا 30 میلیون تومان می باشد.

  آموزش تعمیر یخچال را از کجا آغاز کنیم؟

  یخچال از پرکاربردترین لوازم خانگی است و در تمامی ساختمانی از مسکونی تا تجاری و اداری از این وسیله استفاده می شود. طراحی یخچال در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و شاهد انواع گوناگون یخچال با تکنولوژی های پیشرفته هستیم. این موضوع کار عیب یابی و تعمیرات یخچال را بسیار تخصصی کرده است و بازار کار را برای تعمیرکاران حرفه ای یخچال که آموزش تعمیرات یخچال را به صورت تخصصی دیده اند، قابل قبول کرده است.

  بنابراین اگر می خواهید وارد بازار کار تعمیرات یخچال شوید باید آموزش کامل تعمیرات یخچال را به صورت تخصصی و در یک آموزشگاه تعمیرات یخچال معتبر ببنید. شما به عنوان تعمیرکار یخچال بایستی مهارت های بسیاری داشته باشید و بتوانید انواع مدل های یخچال ساید، فریزر، دو درب، دوقلو و غیره را عیب یابی و تعمیر کنید.

  برای یادگیری تخصصی تعمیرات یخچال روش های گوناگونی پیش رو می باشد اما اگر می خواهید از پایه تعمیرات یخچال را یاد بگیرید بهترین راه، آموزش عملی تعمیرات یخچال است. شرکت در دوره تعمیرات یخچال یکی از بهترین روش هایی است که از طریق آن می توانید آموزش تعمیر انواع یخچال ساید بای ساید، فریزر و دوقلو را یاد بگیرید و خود را برای ورود به بازار کار و درآمدزایی آماده کنید.

  آموزش تعمیرات یخچال و فریزر

  یخچال های فریزر یکی از پرطرفدارترین انواع یخچال هستند و به دلیل جادار بودن حتی با تولید یخچال های ساید بای ساید باز هم طرفداران بسیاری دارند و توسط افراد بسیاری خریداری می شوند. بنابراین آموزش تعمیرات یخچال فریزر یکی از مهم ترین موضوعاتی است که اگر می خواهید به صورت حرفه ای در شغل تعمیرات یخچال و لوازم خانگی فعالیت داشته باشید باید با آن آشنا باشید.

  یخ نزدن فریزر، برفک زدن، کار نکردن فن، خنک نکردن یخچال، یخ زدن لوله پشت یخچال، روشن نشدن فریزر، اتوماتیک کار نکردن یخچال برخی از رایج ترین مشکلاتی است که در یخچال های فریزر رخ می دهد و شما به عنوان تعمیرکار یخچال بایستی بتوانید از پس تعمیر این مشکلات برآیید.

  آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید

  یخچال های ساید بای ساید یکی از دیگر انواع یخچال هستند که امروزه در بیشتر خانه ها شاهد استفاده از آنها هستیم. تکنولوژی تولید در یخچال های ساید در مقایسه با دیگر انواع یخچال پیشرفته تر است و این موضوع تعمیرات آنها را بسیار سخت و تخصصی کرده است. تعمیر یخچال ساید با مدل های دیگر یخچال تفاوت هایی دارد، بنابراین برای ورود به بازار کار تعمیر یخچال آموزش تعمیر یخچال و فریزر کافی نبوده و لازم است تا با عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات یخچال های ساید نیز آشنا باشید.

  کاربران یخچال های ساید معمولا هنگام استفاده از یخچال با مشکلاتی از قبیل گرم شدن بدنه فریزر، برفک زدن، افتادگی درب یخچال، صدا دادن یخچال، جمع شدن آب در کف یخچال، باز شدن لاستیک دور درب یخچال، داغ شدن موتور، کار نکردن آب سردکن، کثیف شدن فیلتر، کار نکردن یخ ساز و غیره روبه رو می شوند. تعمیر این مشکلات نیاز به تعویض و تعمیر قطعات گوناگونی دارد. با شرکت در یک دوره آموزش تعمیر یخچال ساید بای ساید ضمن آشنایی با انواع مشکلات در یخچال های ساید با نحوه تعمیر و تعویض قطعات نیز آشنا می شوید.

  آموزش تعمیرات برد یخچال

  یکی از مهم ترین قطعات در یخچال ها برد است. برد تراشه ای است که فیوز، دیود، خازن و دیگر قطعات الکترونیکی بر روی آن سوار شده و دستور انجام بسیاری از فعالیت ها را به یخچال می دهد. بسیاری از مشکلاتی که در یخچال ها رخ می دهد به دلیل خراب شدن برد می باشد. اما تعمیر برد یخچال بسیار تخصصی بوده و نیاز به شناخت دقیق قطعات برد، نحوه برداشتن و گذاشتن قطعات، نحوه تست برد، کار با ابزارهای اندازه گیری نظیر مولتی متر و غیره دارد. معمولا تعمیرکاران یخچال تنها با نحوه تعمیر مکانیکی یخچال آشنایی دارند و تعمیر برد را به تعمیرکاران برد واگذار می کنند. در صورتی که ضمن آموزش مکانیک لوازم خانگی، آموزش تعمیرات برد یخچال را نیز فرا گرفته باشید، مطمئنا خیلی سریع در این شغل به درآمد بسیار خوبی دست پیدا خواهید کرد. در دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی صفر تا صد تعمیر برد یخچال و دیگر لوازم خانگی آموزش داده می شود.

  آموزش تعمیرات ترموستات یخچال

  ترموستات یکی از مهم ترین قطعات در یخچال است و به یخچال دستور می دهد که وقتی دمای یخچال به میزان کافی خنک شد کمپرسور خاموش شود. در واقع ترموستات از یکسره کار کردن یخچال جلوگیری می کند. ترموستات یکی از قطعات مکانیکی در یخچال است و مانند بسیاری از دیگر قطعات عمر مفیدی داشته و خراب می شود. در صورت خراب شدن ترموستات می توانید آن را تعمیر یا تعویض کنید که در بیشتر مواقع برای جلوگیری از بروز مشکلات توصیه می شود ترموستات معیوب را تعویض کنید. آموزش تعمیر ترموستات یخچال یکی از مهم ترین سرفصل هایی است که دوره آموزش یخچال به آن پرداخته می شود.

  آموزش تعمیر کمپرسور یخچال

  کمپرسور یکی از دیگر قطعات مهم در یخچال است که وظیفه به گردش در آوردن گاز یخچال به داخل لوله ها را دارد. خراب شدن کمپرسور یخچال یکی از دیگر مشکلات رایجی است که در یخچال ها رخ می دهد و شما به عنوان تعمیرکار بایستی بتوانید از پس تعمیر یا تعویض آن برآیید. بنابراین آموزش تعمیرات کمپرسور یکی از موضوعات مهمی است که پیش از ورود به این شغل باید دیده باشید. در دوره تعمیرات یخچال آموزشگاه فنی به طور کاملا عملی نحوه تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال به طور کامل آموزش داده می شود.

  آموزش تعمیرات یخچال فنی حرفه ای

  اگر قصد دریافت مدرک فنی حرفه ای تعمیرات یخچال را دارید تنها کافیست دوره تعمیرات یخچال فنی حرفه ای را در یک آموزشگاه معتبر که زیر نظر این سازمان فعالیت دارد، سپری کنید. آموزشگاه فنی یکی از آموزشگاه تعمیرات یخچال در تهران است که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای دوره تعمیر یخچال را به صورت عملی برگزار می نماید. این آموزشگاه کلاس تعمیرات یخچال را مجهز به انواع تجهیزات کرده و به شما این فرصت را می دهد تا کلیه مراحل تعمیرات یخچال را به صورت عملی تمرین و تکرار کنید و در پایان دوره نیز مدرک فنی حرفه ای تعمیرات یخچال را که در کشور اعتبار بالایی دارد و می توانید از طریق آن برای استخدام و ارسال روزمه استفاده کنید به شما ارائه می دهد.

  چرا در دوره تعمیرات یخچال ثبت نام کنیم؟

 • یخچال یکی از مهم ترین لوازم خانگی بوده و همواره تقاضا برای تعمیرات آن بسیار است.
 • تعمیرات یخچال با ظهور یخچال های مدرن بسیار تخصصی شده و نیاز به آموزش های تخصصی دارد.
 • ورود به بازار کار تعمیرات یخچال به سرمایه بالایی نیاز ندارد.
 • در حال حاضر تعمیرکاران یخچال متوسط درآمد 22 تا 30 میلیون تومان در ماه کسب می کنند.
 • شغل تعمیرات یخچال نه تنها در ایران بلکه در دیگر کشورها نیز درآمد بالایی دارد.
 • با شرکت در دوره تعمیر یخچال ضمن آموزش صفر تا صد تعمیرات یخچال از یک مدرک معتبر نیز بهره مند می شوید.
 • با شرکت در دوره یخچال آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ، ال جی، دوو، الکترواستیل، امرسان، اسنوا و دیگر برندهای ایرانی و خارجی را یاد می گیرید.
 • سوالات متداول دوره آموزش تعمیرات یخچال

  +
  -
  نمایش نحوه آموزش در دوره تعمیرات یخچال به چه صورت است؟

  پاسخ: این دوره به صورت عملی و در کارگاه مجهز می باشد و تمامی تجهیزات در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

  +
  -
  نمایش تعمیر چه نوع یخچال هایی در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ: تعمیر انواع یخچال ساید، فریز و یخچال های معمولی آموزش داده می شود.

  +
  -
  نمایش نحوه عیب یابی در دوره تعمیرات یخچال به چه صورت است؟

  پاسخ: عیب یابی تمام قسمت های یخچال گام به گام آموزش داده می شود.

  +
  -
  نمایش آیا نحوه کار با مولتی متر در دوره تعمیر یخچال، آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، برای تست قطعات الکترونیکی یخچال از مولتی متر استفاده می شود که به صورت کامل نحوه کار با آن آموزش داده می شود.

  +
  -
  نمایش نحوه ثبت نام در آموزشگاه به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  +
  -
  نمایش کلاس آموزش تعمیرات یخچال چند نفره می باشد؟

  پاسخ: تمام دوره های آموزشگاه فنی به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  +
  -
  نمایش نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد مربوطه در تماس باشد.

  +
  -
  نمایش نحوه پرداخت شهریه به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط تا پایان دوره شهریه را پرداخت کنند.

  +
  -
  نمایش چرا باید دوره آموزش تعمیرات یخچال را در آموزشگاه فنی بگذرانیم؟

  پاسخ: برگزاری این دوره آموزشی به صورت عملی در کارگاه های مجهز با قیمت مناسب و مدرک معتبر دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی:
  مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی
  معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره
  دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT
  تجدید دوره در صورت عدم یادگیری
  پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار
  اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی
  برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل
  ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

  leftmenu close
  • معرفی دوره
  • سرفصل ها
  • ثبت نام
  • مزایای دوره
  • بازار کار
  • سوالات متداول

  آخرین مقالات تعمیرات لوازم خانگی

  hr
  3.3/5 - (14 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *