دوره آموزش لیسه گیری خودرو

آموزش ایر براش خودرو مناسب بازار کار

با ارائه مدرک فنی و حرفه ای

سرفصل ها ثبت نام
shape
آموزش مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای فنی و حرفه ای
30٪ تخفیف

هزینه دوره: 12800000 تومان

هزینه دوره با تخفیف: 9800000 تومان

تاریخ شروع:1,10,20 هرماه

مدت دوره:1 هفته

آموزش لیسه گیری خودرو و ایر براش

hr

آموزش لیسه گیری خودرو و ایر براش خودرو دوره ای مرتبط با صافکاری و نقاشی خودرو است. لیسه گیری یکی از روش های متداول برای رفع خط و خطوط روی خودرو است. با اینکار بدون رنگ خودرو می توان کلیه خطوط قرار گرفته روی خودرو را رفع کرد. انجام این کار تخصصی بوده و به همین دلیل متخصصان آن از درآمد خوبی برخوردار هستند. با توجه به بازار کار خوب این رشته آموزشگاه فنی دوره آموزش لیسه کشی و ایر براش خودرو را برگزار کرده و در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد لیسه کشی و نحوه ایر براش را به شما عزیزان آموزش می دهد. آموزش ها در دوره لیسه گیری و ایر براش به صورت عملی بوده و به گونه ای است که با شرکت در دوره ه آموزش لیسه گیری می توانید مهارت های لازم برای ورود به بازار کار این شغل را به دست آورید.

برخی از سرفصل های دوره آموزش لیسه گیری خودرو و ایر براش خودرو شامل : آموزش صفر تا صد نحوه پاک کردن و بی رنگ کردن قطعات رنگ شده، آموزش تخصصی نحوه کار با ابزارهای لیسه گیری و معرفی کامل آنها، آموزش کامل زاویه و عمق رنگ آسیب دیده ​ و آموزش کامل شناخت محل لیسه گیری می باشد که با یادگیری کامل این مطالب و سایر موارد کاربردی دیگر در طی دوره، به فردی ماهر تبدیل شوید و در بازار کار پردرآمد این حوزه متخصص خواهید شد. همچنین در هر سن و سالی که باشید می توانید فرآیند آموزش را پیش ببرید، زیرا مشاغل فنی دارای محدودیت سنی نمی باشند. پشتیبانی پس از دوره نیز به گونه ای می باشد که یادگیری شما را تضمین می کند و تمامی ایرادات و سوالاتتان پس از آموزش نیز برطرف می شود.

آموزش لیسه کشی و ایر براش خودرو

سرفصل های دوره آموزش لیسه گیری خودرو و ایر براش

hr
 • آموزش تخصصی نحوه کار با ابزارهای لیسه گیری و معرفی کامل آنها
 • آموزش صفر تا صد لیسه گیری و نحوه لیسه کشی
 • آموزش لیسه کشی رنگ های سفید صدفی
 • آموزش کامل شناخت محل لیسه گیری
 • آموزش کامل زاویه و عمق رنگ آسیب دیده ​
 • آموزش ترکیب رنگ لیسه گیری
 • آموزش کامل ایربراش و پولیش محل لیسه کشی شده
 • آموزش صفر تا صد نحوه پاک کردن و بی رنگ کردن قطعات رنگ شده

ثبت نام در دوره آموزش لیسه گیری خودرو و ایر براش

ثبت نام

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش لیسه گیری و ایر براشآموزش صافکاری خودروآموزش سرامیک و ریکاوری رنگآموزش نقاشی خودرو

  مزایای دوره آموزش لیسه گیری خودرو و ایر براش فنی پارس

  hr

  آموزشگاه فنی یکی از بهترین آموزشگاه های کشور در زمینه برگزاری دوره لیسه گیری و ایر براش خودرو است. انتخاب آموزشگاه درست برای هنرجویان با توجه به تعداد زیاد آموزشگاه ها کار دشواری به نظر می رسد. برخی از مزایای دوره تخصصی آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو آموزشگاه فنی که آن را از سایر اموزشگاه ها متمایز می کند عبارتند از: آموزش مباحث زیرنظر اساتید متخصص و حرفه ای ، آموزش تخصصی سیستم های انژکتوری و دیاگ به صورت عملی ، ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای، دسترسی مناسب برای تردد به ترمینال، مترو و قسمت های مختلف شهر ، ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای پس از اتمام دوره، تجدید دوره در صورت عدم یادگیری به صورت رایگان، پشتیبانی نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره و موارد دیگر می باشد.

  سازمان فنی و حرفه ای

  تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای

  کیفیت مناسب آموزش

  کیفیت مناسب آموزش

  خوابگاه برای هنرجویان

  خوابگاه برای هنرجویان

  مدرک معتبر

  ارائه مدرک معتبر

  پشتیبانی نامحدود

  پشتیبانی نا محدود

  دسترسی آسان

  دسترسی آسان

  به روز بودن دوره

  به روز بودن دوره

  کارگاه مجهز

  کارگاه مجهز

  دوره های آموزشی مرتبط با دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

  hr
  آموزش نقاشی خودرو

  آموزش نقاشی خودرو

  هزینه دوره: 12800000

  هزینه دوره با تخفیف : 9800000

  مدت دوره :2 هفته

  آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

  آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

  هزینه دوره: 12800000

  هزینه دوره با تخفیف : 9800000

  مدت دوره :1 هفته

  آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

  آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

  هزینه دوره: 12800000

  هزینه دوره با تخفیف : 9800000

  مدت دوره :1 هفته

  نام دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو
  هزینه دوره: 12,800,000
  هزینه دوره با تخفیف: 9,800,000
  مدت دوره: 1 هفته
  نوع دوره: عملی

  سوالات متداول دوره آموزش لیسه گیری خودرو و ایر براش

  +
  -
  نمایش

  آیا در این دوره لیسه گیری رنگ های سفید صدفی هم آموزش داده میشود؟

  پاسخ : بله در این دوره آموزش داده میشود.

  +
  -
  نمایش

  آیا نحوه پاک کردن و بی رنگ کردن قطعات رنگ شده در این دوره آموزش داده میشود؟

  پاسخ : بله آموزش داده میشود.

  +
  -
  نمایش

  آیا در این دوره نحوه ترکیب رنگ لیسه گیری هم آموزش داده میشود؟

  پاسخ : بله آموزش داده میشود.

  +
  -
  نمایش

  4) آیا نحوه کار با ابزارهای لیسه کشی در دوره لیسه کشی خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله بصورت کامل آموزش داده میشود..

  +
  -
  نمایش

  آموزشگاه فنی چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  پاسخ : مدارک معتبر – کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره

  +
  -
  نمایش

  نحوه ثبت نام در آموزشگاه به چه صورت میباشد؟

  پاسخ : ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  +
  -
  نمایش

  کلاس آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنی بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  +
  -
  نمایش

  نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی به چه صورت میباشد؟

  پاسخ :پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود میباشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد میتواند با استاد مربوطه در تماس باشد..

  +
  -
  نمایش

  نحوه پرداخت شهریه به چه صورت میباشد؟

  پاسخ : کارآموزان هم میتوانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط شهریه دوره را پرداخت کنند.

  +
  -
  نمایش

  چرا باید دوره آموزش لیسه کشی و ایر براش خودرو را در آموزشگاه فنی بگذرانیم؟

  پاسخ : دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب برق گستران :
  مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی
  معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره
  دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT
  تجدید دوره در صورت عدم یادگیری
  پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار
  اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی
  برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل
  ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

  بازار کار و میزان درآمد لیسه گیری خودرو

  لیسه کشی یا همان لیسه گیری یکی از روش های کاربردی برای از بین بردن آثار خط و خطوط بر روی بدنه خودرو است. با لیسه گیری خودرو می توانید بدون نیاز به نقاشی خطوط عمیق ایجاد شده روی بدنه ماشین را از بین ببرید به صورتی که بعد از اتمام کار امکان تشخیص محل لیسه گیری شده نباشد.

  تشکیل خط و خطوط بر روی بدنه خودرو موضوعی است که نمی توان از آن جلوگیری کرد، با افزایش آمار خودرو در کشور بدون شک این موضوع بیش از پیش خواهد شد. از آنجایی که ایجاد خظ و خش روی خورد تاثیر بسیاری روی ظاهر خودرو دارد بنابراین افراد هنگام ایجاد خط و خش به دنبال شخصی هستند که سریع آن را رفع نماید. معمولا صافکاران خودرو مهارت های لازم برای لیسه گیری را ندارند بنابراین با آموزش لیسه گیری خودرو می توانید از بازار کار عالی و تخصصی بهره مند شوید.

  هزینه لیسه گیری خودرو با توجه به نوع خودرو و خط و خشی که روی آن تشکیل شده است متفاوت است. بدون شک هر چه مدل خودرو بالاتر و خط و خش عمیق تر و بیشتر باشد این هزینه بالاتر خواهد بود. از آنجایی که لیسه کشی جز مشاغل مهارت محور و تخصصی است افراد حرفه ای این حوزه از درآمد بالایی برخوردار هستند. با یک برنامه ریزی و آموزش لیسه کشی بدنه خودرو می توانید شما هم از یک شغل عالی برخوردار باشید.

  نحوه انجام و آموزش لیسه گیری بدنه خودرو

  برای لیسه کشی خودرو لازم است مراحلی را انجام دهید. هر یک از این مراحل تخصصی بوده و نیاز به آموزش تخصصی لیسه گیری خودرو دارد. توجه داشته باشید که کوتاهی در اجرای لیسه کشی خودرو در پایان کار نتیجه خوبی نخواهد داشت و محل لیسه گیری شده به راحتی قابل تشخیص است.

  برای شروع کار لیسه کشی خودرو ابتدا لازم است عمق خراش ایجاد شده را بررسی کنید. بدنه خودرو از سه لایه تشکیل شده است. اگر خراش ایجاد شده به لایه اول آسیب برساند می توانید با پولیش خراش را بردارید. اما اگر خراش عمیق تر بوده و به لایه های دوم و سوم آسیب برساند پولیش کار ساز نبوده و باید لیسه کشی کنید.

  برای تشخیص عمق خراش ابتدا محل مورد نظر را با مواد شوینده بشویید و آن را زیر نور آفتاب یا اشعه فرا بنفش بررسی کنید. در صورتی که مطمئن شدید خراش عمیق بوده و نیاز به لیسه گیری دارد با بتونه و رنگ خشک محل مورد نظر را پر کنید. به این نکته توجه داشته باشید که رنگ انتخابی باید کاملا با رنگ خودرو هماهنگ باشد.

  بعد از اینکه محل خراش را پر کردید نوبت آن است که با لیسه کشی رنگ های اضافه را بردارید و بر روی آن پولیش بزنید. در صورت انجام صحیح هر یک از این مراحل خراش پر شده و قابل تشخیص نمی باشد.

  در کلاس آموزش لیسه گیری خودرو آموزشگاه فنی صفر تا صد این مراحل به شما آموزش داده می شود. آموزش کامل ایربراش و پولیش محل لیسه کشی شده نیز از دیگر موضوعات مهمی است که در این دوره به طور کامل به آن پرداخته می شود.

  چرا در دوره لیسه کشی خودرو آموزشگاه فنی ثبت نام کنیم؟

  ما در آموزشگاه فنی با توجه به بازار کار و درآمد عالی لیسه کشی خودرو و کمبود نیروی متخصص در این زمینه دوره آموزشی لیسه کشی ماشین را برگزار می نماییم. از آنجایی که مهارت های لیسه کشی جز با آموزش اصولی و تمرین و کار عملی به دست نمی آید، لذا کارگاه های آموزشی خود را مجهز به انواع ابزار و تجهیزات لیسه کشی کرده ایم و شرایطی را برای کارآموزان فراهم نموده ایم که طی دوره آموزشی لیسه گیری رنگ خودرو از فرصت کافی برای تمرین و کار عملی برخوردار باشند.

  بدون شک یکی از مهم ترین عواملی که باعث درک بهتر نحوه لیسه کشی خودرو می شود آموزش توسط اساتید با تجربه است. آموزشگاه فنی با درک این موضوع از استاتید با تجربه این حرفه که در حال حاضر مشغول فعالیت در این زمینه هستند از و تخصص و تجربه بالایی برخوردار هستند دوره آموزش لیسه گیری ماشین را برگزار می نماید.

  آموزشگاه فنی برای موفقیت بیشتر شما در بازار کار و کاهش استرس شما عزیزان برای ورود به بازار کار حتی پس از اتمام دوره نیز همراه شماست. شما می توانید سوالات خود را با اساتید در میان گذاشته و از این ابهامات را رفع کنید.

  نگران یادگیری نباشید، در آموزشگاه فنی این امکان برای شما فراهم شده است که تا زمانی که مفاهیم را به خوبی یاد نگرفته اید به صورت رایگان در دوره های آموزشی لیسه گیری دیگری ثبت نام کنید.

  اگر قصد دریافت مدرک معتبر در رابطه با این مهارت را دارید، باید بگوییم که آموزشگاه فنی زیر نظر فنی حرفه ای دوره آموزش لیسه کشی اتومبیل را برگزار کرده و مدرکی معتبر پس از پایان دوره به شما عزیزان ارائه می دهد.

  leftmenu close
  • معرفی دوره
  • سرفصل ها
  • ثبت نام
  • مزایای دوره
  • بازار کار
  • سوالات متداول

  مقالات مرتبط با دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

  hr
  • آموزش ریست کردن ایسیو
   آموزش ریست کردن ایسیو بدون استفاده از دستگاه دیاگ
   امروزه در زمینه خودروسازی، شاهد پیشرفت تکنولوژی خودروها هستیم. تعدادی از قطعات الکترونیکی قدیمی با نمونه های جدید آن جایگزین شده اند. این قطعات جدید تعمیر […]
  • تبدیل گیربکس دستی به اتومات
   تبدیل گیربکس دستی به اتومات
   در جهان امروز، خودروهای با گیربکس اتوماتیک به طور گسترده ای استفاده می شوند. این نوع گیربکس ها به راحتی کنترل شده و توانایی تغییر دادن […]
  • زمان تعویض روغن گیربکس
   زمان تعویض روغن گیربکس
   روغن گیربکس یکی از عوامل حیاتی در عملکرد صحیح و بهینه خودروها است. رعایت زمان تعویض روغن گیربکس باعث حفظ عمر و بهبود کارایی قطعات درون […]
  • انواع سنسور های ایسیو در فنی پارس
   انواع سنسورهای ایسیو چیست؟
   پیش از آن که به بررسی انواع سنسور ها بپردازیم؛ لازم است مقدمه ای کلی پیرامون این اصطلاح را به شیوه مختصر ارائه کنیم تا علاقمندان […]
  • آموزش صفر تا صد نحوه پاک کردن و بی رنگ کردن قطعات رنگ شده
  4/5 - (4 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *