دوره آموزش ساخت تابلو روان

آموزش مناسب بازار کار

با ارائه مدرک فنی و حرفه ای

سرفصل ها ثبت نام
shape
آموزش مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای فنی و حرفه ای
30٪ تخفیف

هزینه دوره: 1600000 تومان

هزینه دوره با تخفیف: 1200000 تومان

تاریخ شروع:1,10,20 هرماه

مدت دوره:یک ماه

آموزش تابلو روان

hr

آموزش ساخت تابلو روان یکی از دوره های محبوب رشته الکترونیک است. تابلو روان یکی از شیوه های جدید تبلیغات می باشد که با توجه به قابلیت استفاده از رنگ های متعدد، جایگاه مناسبی در بین کسب و کارهای مختلف دارد. دوره آموزش ساخت تابلو روان شامل: آموزش ساخت تابلو روان فول کالر، تابلو روان سه رنگ، دو تیکه، آموزش برنامه نویسی تابلو روان و غیره می باشد که به صورت عملی و زیر نظر اساتید باتجربه برگزار می شود. در دوره ساخت تابلو روان هنرجویان به صورت عملی تابلوها را ساخته و برنامه نویسی می کنند. پس از گذراندن دوره آموزش ساخت تابلو روان و اخذ مدرک فنی و حرفه ای می توانید وارد بازار کار شده و به صورت تخصصی شروع به فعالیت کنید. آموزشگاه فنی پس از پایان دوره آموزش ساخت تابلو روان، پشتیبانی نامحدودی را در اختیار کارآموزان قرار می دهد.

یکی از ویژگی های این حوزه این است که در تمامی مغازه ها، پاساژ و مراکز اداری و تجاری کاربرد بسیار زیادی دارد. پس شما با شرکت در دوره آموزش ساخت تابلو روان، هم یک دانش فنی یاد گرفتید، و هم به درآمد بسیار بالایی هم خواهید رسید. زیرا همانطور که قید شد، یکی از اصلی ترین راهکار جهت تبلیغات و جذب مشتری برای فروشنده ها محسوب می شود. حتی اگر شاغل هم باشید در کنار شغل اصلی خود می توانید به ساخت تابلو روان هم بپردازید. در آخر با انجام چند پروژه عملی، تجربه خود را بالا ببرید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

آموزش ساخت تابلو روان

سرفصل های دوره تابلو روان

hr
مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن

ثبت نام دوره آموزش ساخت تابلو روان

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش ساخت تابلو روانآموزش ساخت تابلو LED

  مزایای دوره ساخت تابلو روان

  hr

  آموزشگاه فنی یکی از بهترین آموزشگاه های کشور در زمینه برگزاری دوره های آموزش ساخت تابلو روان است. با توجه به اینکه تعداد آموزشگاه های فنی در کشور زیاد است، یکی از چالش های کارآموزان انتخاب صحیح آموزشگاه ساخت تابلو روان می باشد. برخی مزایای دوره ساخت تابلو روان آموزشگاه فنی که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می کند شامل: بهره مندی از اساتیدی که در پروژه های عملی شرکت کرده اند و تجربه کافی دارند، تمامی مراحل آموزش ساخت تابلو روان به صورت عملی می باشد، دسترسی مناسب برای تردد به قسمت های مختلف شهر، ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای پس از اتمام دوره ساخت تابلو روان، تجدید دوره آموزش ساخت تابلو روان در صورت عدم یادگیری به صورت رایگان، پشتیبانی نامحدود کارآموزان پس از اتمام کلاس ساخت تابلو روان و موارد دیگر.

  سازمان فنی و حرفه ای

  تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای

  کیفیت مناسب آموزش

  کیفیت مناسب آموزش

  خوابگاه برای هنرجویان

  خوابگاه برای هنرجویان

  مدرک معتبر

  ارائه مدرک معتبر

  پشتیبانی نامحدود

  پشتیبانی نا محدود

  دسترسی آسان

  دسترسی آسان

  به روز بودن دوره

  به روز بودن دوره

  کارگاه مجهز

  کارگاه مجهز

  دوره های آموزشی مرتبط

  hr
  آموزش ساخت تابلو LED

  آموزش ساخت تابلو LED

  هزینه دوره: 1600000

  هزینه دوره با تخفیف : 1200000

  مدت دوره :یک ماه

  آموزش ساخت ربات

  آموزش ساخت ربات

  هزینه دوره: 11900000

  هزینه دوره با تخفیف : 9100000

  مدت دوره :یک ماه

  آموزش برق ساختمان درجه 1

  آموزش برق ساختمان درجه 1

  هزینه دوره: 8400000

  هزینه دوره با تخفیف : 6400000

  مدت دوره :یک ماه

  نام دوره آموزش ساخت تابلو روان
  هزینه دوره: 1,600,000
  هزینه دوره با تخفیف: 1,200,000
  مدت دوره: یک ماه
  نوع دوره: عملی

  سوالات متداول دوره

  +
  -
  نمایش آیا دوره آموزش ساخت تابلو روان به پیش نیاز دارد؟

  پاسخ: برای شرکت در دوره آموزش ساخت تابلو روان بهتراست با برق و الکترونیک پایه آشنایی داشته باشید.

  +
  -
  نمایش در دوره ساخت تابلو روان چه ماژول هایی آموزش داده می شود؟

  ماژول های تک رنگ، سه رنگ و تمام رنگ در دوره ساخت تابلو روان آموزش داده می شود.

  +
  -
  نمایش چه نرم افزاری در دوره ساخت تابلو روان آموزش داده می شود؟

  پاسخ: در دوره ساخت تابلو روان کار با نرم افزارهای HD2013 و HD2016 آموزش داده می شود.

  +
  -
  نمایش آموزشگاه ساخت تابلو روان فنی چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  پاسخ: مدارک معتبر، کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره ساخت تابلو روان، از امکانات آموزشگاه ساخت تابلو روان فنی است.

  +
  -
  نمایش نحوه ثبت نام در آموزشگاه به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: ثبت نام در کلاس ساخت تابلو روان به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  +
  -
  نمایش کلاس ساخت تابلو روان چند نفره می باشد؟

  پاسخ: تمام دوره های آموزشگاه فنی به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  +
  -
  نمایش نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: در آموزشگاه ساخت تابلو روان فنی، پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد مربوطه در تماس باشد.

  +
  -
  نمایش نحوه پرداخت شهریه به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط تا پایان دوره آموزش ساخت روان شهریه را پرداخت کنند.

  +
  -
  نمایش چرا باید دوره آموزش ساخت تابلو روان را در آموزشگاه فنی بگذرانیم؟

  پاسخ: دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی:
  مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی
  معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره آموزش ساخت تابلو روان
  دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT
  تجدید دوره آموزش ساخت تابلو روان در صورت عدم یادگیری
  پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار
  اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی
  برگزاری کلاس ساخت تابلو روان در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل
  ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره ساخت تابلو روان

  دوره ساخت تابلو روان

  hr

  رقابت بین اصناف مختلف صاحبان مشاغل را به فکر تبلیغات انداخت. تبلیغات موجب ماندگاری برند در ذهن افراد می‌شود. در حال حاضر، هرچقدر در تبلیغات خلاق تر باشید بازخورد بهتری دریافت می کنید. یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغاتی استفاده از تابلو روان می‌باشد. این روش نسبت به روش‌های دیگر ارزان‌تر است اما تاثیر بسیار مثبتی بر روی مخاطب دارد. تابلو روان‌ها از اجزای مختلفی تشکیل می‌شوند این تابلو‌ها شامل ماژول، مدار الکتریکی، لامپ ال ای دی، برد کنترل و منبع تغذیه می‌باشند.

  آموزش صفر تا صد ساخت تابلو روان

  دوره ساخت تابلو روان در آموزشگاه ساخت تابلو روان فنی یکی از پر طرفدار‌ترین رشته‌ها می‌باشد. هدف این آموزشگاه از برگزاری این دوره این است که مهارت آموزان را به گونه‌ای تربیت کند که بعد از اتمام دوره ساخت تابلو روان به سرعت بتوانند وارد بازار کار شوند. سرفصل‌های دوره ساخت تابلو روان بسیار کامل بوده و هنرجو با شرکت در این کلاس‌ها می‌تواند صفر تا صد ساخت تابلو روان را آموزش ببیند. مراحل آموزش ساخت تابلو روان به صورت مرحله به مرحله به هنرجو آموزش داده می‌شود. معرفی انواع تابلو برق شهری، معرفی انواع ماژول‌های تک رنگ، سه رنگ و فول کالر، آموزش ساخت تابلو روان دو تکه آموزش افزودن عکس و انیمیشن در تابلو، آموزش نرم افزار‌های HD2013 و HD2016، نمونه‌هایی از سرفصل‌هایی است که شما عزیزان علاقه‌مند می‌توانید با شرکت در کلاس ساخت تابلو روان به طور کامل فرا بگیرید.

  نحوه آموزش ساخت تابلو روان

  امروزه با توجه به اهمیت تبلیغات و تقاضا برای تابلو روان، آموزشگاه های زیادی اقدام به برگزاری کلاس ساخت تابلو روان کرده‌اند. بهترین روش برای یادگیری ساخت تابلو روان شرکت در دوره آموزش ساخت تابلو روان است. اگر کسی اقدام به یادگیری این حرفه کند باید تصمیم بگیرد که در کدام آموزشگاه این حرفه را آموزش ببیند. قطعا کیفیت آموزشگاه‌ها با یکدیگر برابر نیست. با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که بهترین آموزشگاه ساخت تابلو روان آموزشگاه فنی است. این آموزشگاه با بهره گیری از اساتیدی با تجربه و کلاس ساخت تابلو روان مجهز، این دوره را با کیفیت هرچه تمام تر برگزار می‌کند.

  بهترین آموزشگاه ساخت تابلو روان در تهران

  یکی از مهم‌ترین پارامتر‌‌های تاثیر گذار در کیفیت آموزش و یادگیری آموزش ساخت تابلو روان، آموزشگاهی است که انتخاب می‌کنید. بسیاری از افراد در هنگام انتخاب آموزشگاه صرفا بر اساس قیمت دوره تصمیم می‌گیرند، اگرچه فاکتور قیمت بی اهمیت نیست، اما بهتر است در کنار اهمیت به قیمت به نکات دیگری نیز توجه کنید، از جمله نکات مهم در ارتباط با آموزشگاه می‌توان به، به روز بودن تجهیزات آموزشگاه، پوشش دهی تمام سرفصل‌های ارائه شده، تعداد افراد شرکت کننده در هر دوره اشاره کرد. علاوه بر این موارد برخورداری آموزشگاه از اساتید ماهر و کار آزموده نیز بسیار مهم است، اگر استاد، توانایی و تسلط کافی به مطالب و آموزش‌ها نداشته باشد، نمی‌تواند کارآموزانی موفق و مسلط تربیت کند، از این رو به این نکته هم توجه کنید و سعی کنید در آموزشگاه‌هایی ثبت نام نمایید که اساتید نام آور، مشهور و توانمندی داشته باشد. لازم به ذکر است که شرکت در دوره‌ آموزش ساخت تابلو روان محدودیت سنی ندارد و حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای شرکت در دوره‌ ساخت تابلو روان، مدرک سیکل می‌باشد و مدت زمان گذراندن دوره ساخت تابلو روان در هر آموزشگاه، با توجه به شیفت‌های برگذاری دوره و ساعت‌های کلاسی در هر آموزشگاه متفاوت است ولی حداکثر زمانی که این دوره طول می‌کشد تقریبا سه ماه خواهد بود.

  درآمد تکنسین ساخت تابلو روان چقدر است؟

  با توجه به فضای رقابتی در کسب و کار‌ها تبلیغات حرف اول را در جذب مشتری می‌زند. استفاده از تابلو‌های مختلف می‌تواند جذابیت بیشتری به مغازه یا فروشگاه بدهد. این موضوع سبب شده که صاحبان مشاغل اقدام به سفارش تابلو‌های مدرن جهت انجام تبلیغات خود شوند. از این رو بازار کسب و کار این حرفه بسیار داغ است. طبق آمار میانگین درآمد یک تکنسین تابلو روان، از 22 تا 32 میلیون تومان در ماه متغیر است. البته تکنسین‌هایی مشغول به فعالیت هستند که حقوق بیشتری دریافت می‌کنند که این بستگی به پشتکار و تلاش تکنسین دارد.

  هزینه ساخت تابلو روان

  در برآورد هزینه ساخت تابلو روان عواملی تاثیر گذار هستند که عبارتند از:

 • ابعاد و سایز تابلو روان
 • متنی، تصویری و عددی بودن تابلو روان
 • نوع ماژول‌های استفاده شده
 • تعداد رنگ‌های استفاده شده در تابلو روان
 • مقاوت در برابر ضربه
 • وضوح تصویر
 • تعداد پیکسل‌ها
 • مزایای استفاده از تابلو روان چیست؟

  به دلیل زیبایی و جذابیت تابلو روان، این تابلوها با استقبال خوبی مواجه شد و افراد زیادی نسبت به خرید آن اقدام کردند. هر چه تابلو روان رنگی‌تر باشد توجه بیشتری را جذب می‌کند و این امر به افزایش درآمد حرفه مورد نظر کمک می‌کند. به همین دلیل است که اصناف مختلف حاضر به صرف هزینه‌های زیادی برای طراحی و ساخت تابلوهای مختلف می‌شوند. در ساختار تابلو‌های روان از LED استفاده می‌شود، چرا که با وجود این ال ای دی‌ها برق کمتری مصرف می‌شود. این تابلو های روان‌ گاهی به صورت شبانه روزی روشن هستند اما با وجود ال ای دی‌ها برق چندانی مصرف نمی‌کنند و این یکی از مزایای این تابلوها است. تابلوهای روان به دلیل شدت و قدرت بیشتر نور، راندمان بالاتری نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی دارند. این تابلو‌ها نور و تشعشعات مضری برای چشم نداشته و از نظر سلامت کاملا مورد تایید هستند. یکی دیگر از مزایای تابلوهای روان، قابلیت برنامه نویسی از پیش تعیین شده آن‌ها است که امکان تغییر رنگ‌ها و سرعت متن توسط خود شخص را فراهم می‌کند. اگر تجربه نصب تابلو‌های تبلیغاتی را داشته باشید می‌دانید که برخی از این تابلو‌ها بعد از روشن شدن، گرمای آزار دهنده‌ای از خود ساطع می‌کنند اما در تابلو‌های روان اینگونه نیست و حتی اگر 24 ساعت روشن باشد، حرارتی وجود نخواهد داشت. عمر مفید این تابلو‌ها بسیار بالاست و امکان انتخاب طرح‌ها و رنگ‌های مختلف برای طراحی تابلو وجود خواهد داشت.

  اجزای تشکیل دهنده تابلو‌ روان

  آشنایی با قطعات تشکیل دهنده تابلو روان، شما را در عیب یابی تابلو روان کمک می‌کند در ادامه قطعات تشکیل دهنده تابلو روان را تشریح می‌کنیم.

  ماژول

  از قطعات مهم تشکیل دهنده تابلو روان‌ها، ماژول‌ها هستند. ماژول‌ها قطعاتی هستند که سطح آن‌ها توسط لامپ‌های ال ای دی کوچک پوشانده شده است. این ماژول‌ها را طبق طرح و عددی که می‌خواهید به نمایش دربیاورید باید به طور مرتب کنار هم قرار دهید. اگر یکی از ماژول‌ها آسیب دید می‌توانید آن ماژول را جدا کرده و ماژول دیگری را جایگزین کنید. ماژول های تک رنگ روی نمایشگر فقط یک رنگ را نمایش می‌دهند اما ماژول‌های دیگری هستند که دارای چند رنگ هستند و جذابیتی دوچندان دارند. ماژول تابلو روان مهم‌ترین قطعه تابلو روان است و کیفیت ماژول‌، تعیین کننده کیفیت تابلو روان می‌باشد. هر ماژول وظیفه دارد که برنامه را از برد کنترل دریافت و طبق آن LED ها را روشن کند.

  منبع تغذیه

  یکی از قطعات حیاتی برای ساخت تابلو روان، منبع تغذیه است. عملکرد قطعات دیگر به این قطعه وابسته است. این قطعه وظیفه دارد که ولتاژ متناوب را به ولتاژ مستقیم تبدیل کرده و به این صورت جریان الکتریکی برای برد کنترلر را تامین کند. برق، ماژول‌ها را تغذیه می‌کند تا لامپ‌ها روشن شوند و ماژول‌ها کار کنند. بیشتر اوقات برای منابع برق از دستگاه‌های سوئیچینگ که جریان برق زیادی دارند استفاده می‌شود. جریان عبوری از تابلو روان باید بیش از 5 وات باشد تا ماژول‌ها به درستی کار کنند. در یک تابلو روان ال ای دی، به تعداد ماژول استفاده شده منبع تغذیه هم نیاز است. منبع تغذیه بالاترین میزان خرابی را در مقایسه با سایر قطعات تابلو روان دارد زیرا با روشن بودن تابلو روان، منبع تغذیه گرم می‌شود و در صورت خاموش بودن، منبع تغذیه غیرفعال و خنک می‌شود. تکرار این عمل همراه با نوسانات برق می‌تواند باعث مشکل در منبع تغذیه شود و قطع برق نیز باعث اختلال در عملکرد تابلو روان می‌شود. برای جلوگیری از سوختن منبع تغذیه، باید به محض احساس بوی سوختگی تابلو روان را خاموش کنید.

  برد کنترلر

  در ساخت تابلو روان از نوعی میکروکنترلر استفاده می‌شود که به آن برد کنترل تابلو روان می‌گویند. در انتخاب برد باید به مواردی از جمله رنگ ماژول ال ای دی و همچنین سایز تابلو روان توجه کنید. هر کنترلر بسته به طراحی خود می‌تواند تعداد معینی ماژول را پشتیبانی کند و در نهایت تصاویر در طراحی‌های متفاوتی تولید خواهند شد.

  هاب

  به مسیر ارتباطی بین کنترلر و ماژول، هاب می‌گوییم که ارتباط بین این دو را برقرار می‌کند. هاب به دو نوع متفاوت تقسیم می‌شود، هاب بدون طیف که مسیر ارتباطی بر روی برد است و نوع طیف دار آن که به صورت جداگانه بر روی کارت کنترل تابلو روان بسته می‌شود.

  ارائه مدرک فنی و حرفه ای ساخت تابلو روان

  امروزه داشتن مدرک فنی و حرفه ای در رشته های مختلف فنی یک امتیاز محسوب می‌شود و افراد با داشتن این مدرک می‌توانند از مزایای آن استفاده کنند. پس از طی کردن دوره ساخت تابلو روان، به صورت تئوری و عملی کارآموزان باید آماده شرکت در آزمون فنی و حرفه ای شده و پس از کسب نمره قبولی مدرک معتبر و رسمی دوره آموزش ساخت تابلو روان را دریافت کنند. با توجه به اینکه مدرک فنی حرفه ای در کشور‌‌های عضو در سازمان جهانی کار، از اعتبار بالایی برخوردار است، افرادی که قصد کار کردن در کشورهای دیگر را دارند، می توانند از این مدرک استفاده کنند. بنابراین برای دریافت این مدرک معتبر، همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید و در دوره آموزش ساخت تابلو روان ثبت نام کنید.

  leftmenu close
  • معرفی دوره
  • سرفصل ها
  • ثبت نام
  • مزایای دوره
  • بازار کار
  • سوالات متداول

  آخرین مقالات سایت

  hr
  • آموزش ریست کردن ایسیو
   آموزش ریست کردن ایسیو بدون استفاده از دستگاه دیاگ
   امروزه در زمینه خودروسازی، شاهد پیشرفت تکنولوژی خودروها هستیم. تعدادی از قطعات الکترونیکی قدیمی با نمونه های جدید آن جایگزین شده اند. این قطعات جدید تعمیر […]
  • ابزار لوله کشی
   آشنایی با ابزار های مهم لوله کشی
   داشتن تجهیزات و ابزار های فنی برای مشاغلی که فنی هستند لازم می باشد. به همین علت استفاده از ابزار آلات با کیفیت از اهمیت بسیار […]
  • خانه هوشمند چیست؟
   خانه هوشمند چیست؟
   داشتن خانه ای زیبا با امکانات پیشرفته و مدرن آرزوی هر کسی می باشد و امروزه با پیشرفت علم این آرزو ها محقق شده و دیگر […]
  • عوارض جوشکاری co2
   عوارض جوشکاری co2
   جوشکاری کربن دی اکسید یکی از روش‌ های رایج برای جوشکاری ورقه‌ های فلزی نازک است که از گاز کربن دی اکسید برای محافظت فلز و […]
  1/5 - (2 نظر)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *