آموزش ساخت تابلو روان

آموزش مناسب بازار کار

با ارائه مدرک فنی و حرفه ای

سرفصل ها ثبت نام
shape
آموزش مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای فنی و حرفه ای
30٪ تخفیف

هزینه دوره: 900000 تومان

هزینه دوره با تخفیف: 600000 تومان

تاریخ شروع:1,10,20 هرماه

مدت دوره:یک ماه

معرفی دوره آموزش تابلو روان

hr

آموزش ساخت تابلو روان یکی از دوره های محبوب رشته الکترونیک است. تابلو روان یکی از شیوه های جدید تبلیغات میباشد که با توجه به قابلیت استفاده از رنگ های متعدد، جایگاه مناسبی در بین کسب و کارهای مختلف دارد. دوره اموزش ساخت تابلو روان شامل: آموزش ساخت تابلو روان فول کالر، تابلو روان سه رنگ، دو تیکه، آموزش برنامه نویسی تابلو روان و... میباشد که به صورت عملی و زیر نظر اساتید باتجربه برگزار میشود. در دوره ساخت تابلو روان هنرجویان به صورت عملی تابلوها را ساخته و برنامه نویسی می کنند. پس از گذراندن دوره اموزش ساخت تابلو روان و اخذ مدرک فنی و حرفه ای می توانید وارد بازار کار شده و به صورت تخصصی شروع به فعالیت کنید. آموزشگاه فنی پارس پس از پایان دوره آموزش ساخت تابلو روان، پشتیبانی نامحدودی را در اختیار کارآموزان قرار می دهد.

آموزش ساخت تابلو روان

سرفصل های دوره

hr
مشاهده تمام سرفصل ها کوچک کردن

ثبت نام

ثبت نام

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنید

  به خوابگاه نیاز دارم.

  انتخاب دوره:

  آموزش ساخت تابلو روانآموزش ساخت تابلو LED

  مزایای دوره ساخت تابلو روان

  hr

  آموزشگاه فنی پارس یکی از بهترین آموزشگاه های کشور در زمینه برگزاری دوره های آموزش ساخت تابلو روان است. با توجه به اینکه تعداد آموزشگاه های فنی در کشور زیاد است، یکی از چالش های کارآموزان انتخاب صحیح آموزشگاه ساخت تابلو روان می باشد.برخی مزایای دوره ساخت تابلو روان آموزشگاه فنی پارس که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می کند شامل: استفاده از اساتیدی که در پروژه های عملی شرکت کرده اند و تجربه کافی دارند، تمامی مراحل آموزش ساخت تابلو روان به صورت عملی می باشد، دسترسی مناسب برای تردد به قسمت های مختلف شهر ، ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای پس از اتمام دوره ساخت تابلو روان، تجدید دوره آموزش ساخت تابلو روان در صورت عدم یادگیری به صورت رایگان، پشتیبانی نامحدود کارآموزان پس از اتمام کلاس ساخت تابلو روان و موارد دیگر

  سازمان فنی و حرفه ای

  تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای

  کیفیت مناسب آموزش

  کیفیت مناسب آموزش

  خوابگاه برای هنرجویان

  خوابگاه برای هنرجویان

  مدرک معتبر

  ارائه مدرک معتبر

  پشتیبانی نامحدود

  پشتیبانی نا محدود

  دسترسی آسان

  دسترسی آسان

  به روز بودن دوره

  به روز بودن دوره

  کارگاه مجهز

  کارگاه مجهز

  دوره های آموزشی مرتبط

  hr
  آموزش ساخت تابلو LED

  آموزش ساخت تابلو LED

  هزینه دوره: 900000

  هزینه دوره با تخفیف : 600000

  مدت دوره :یک ماه

  آموزش ساخت ربات

  آموزش ساخت ربات

  هزینه دوره: 7000000

  هزینه دوره با تخفیف : 5000000

  مدت دوره :یک ماه

  آموزش برق ساختمان درجه 1

  آموزش برق ساختمان درجه 1

  هزینه دوره: 5100000

  هزینه دوره با تخفیف : 3500000

  مدت دوره :یک ماه

  نام دوره آموزش ساخت تابلو روان
  هزینه دوره: 900,000
  هزینه دوره با تخفیف: 600,000
  مدت دوره: یک ماه
  نوع دوره: عملی

  سوالات متداول دوره

  +
  -
  نمایش

  آیا دوره آموزش ساخت تابلو روان به پیش نیاز دارد؟

  پاسخ: برای شرکت در دوره آموزش ساخت تابلو روان بهتراست با برق و الکترونیک پایه آشنایی داشته باشید.

  +
  -
  نمایش

  در دوره ساخت تابلو روان چه ماژول هایی آموزش داده میشود؟

  ماژول های تک رنگ، سه رنگ و تمام رنگ در دوره ساخت تابلو روان آموزش داده میشود.

  +
  -
  نمایش

  چه نرم افزاری در دوره ساخت تابلو روان آموزش داده میشود؟

  پاسخ:در دوره ساخت تابلو روان کار با نرم افزارهای HD2013 و HD2016 آموزش داده میشود.

  +
  -
  نمایش

  آموزشگاه ساخت تابلو روان فنی چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  پاسخ : مدارک معتبر – کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره ساخت تابلو روان، از امکانات آموزشگاه ساخت تابلو روان فنی است.

  +
  -
  نمایش

  نحوه ثبت نام در آموزشگاه به چه صورت میباشد؟

  پاسخ : ثبت نام در کلاس ساخت تابلو روان به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  +
  -
  نمایش

  کلاس ساخت تابلو روان چند نفره می باشد؟

  پاسخ : تمام دوره های آموزشگاه فنی پارس بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  +
  -
  نمایش

  نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی پارس به چه صورت میباشد؟

  پاسخ :در آموزشگاه ساخت تابلو روان فنی، پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود میباشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد میتواند با استاد مربوطه در تماس باشد..

  +
  -
  نمایش

  نحوه پرداخت شهریه به چه صورت میباشد؟

  پاسخ : کارآموزان هم میتوانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط شهریه دوره آموزش ساخت روان را پرداخت کنند.

  +
  -
  نمایش

  چرا باید دوره آموزش ساخت تابلو روان را در آموزشگاه فنی پارس بگذرانیم؟

  پاسخ : دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه ما را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی :
  مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی
  معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره آموزش ساخت تابلو روان
  دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT
  تجدید دوره آموزش ساخت تابلو روان در صورت عدم یادگیری
  پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار
  اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی
  برگزاری کلاس ساخت تابلو روان در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل
  ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره ساخت تابلو روان

  دوره ساخت تابلو روان

  hr

  رقابت بین اصناف مختلف صاحبان مشاغل را به فکر تبلیغات انداخت. تبلیغات موجب ماندگاری برند در ذهن افراد می‌شود. در حال حاضر، هرچقدر در تبلیغات خلاق تر باشید بازخورد بهتری دریافت می کنید. یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش های تبلیغتی استفاده از تابلو روان می‌باشد. این روش نسبت به روش‌های دیگر ارزان‌تر است اما تاثیر بسیار مثبتی بر روی مخاطب دارد. تابلو روان‌ها از اجزای مختلفی تشکیل می‌شوند این تابلو‌ها شامل ماژول، مدار الکتریکی، لامپ ال ای دی، برد کنترل و منبع تغذیه می‌باشند.

  آموزش صفرتاصد ساخت تابلو روان

  دوره ساخت تابلو روان در آموزشگاه ساخت تابلو روان فنی یکی از پر طرفدار‌ترین رشته‌ها می‌باشد. هدف این آموزشگاه از برگزاری این دوره این است که مهارت آموزان را به گونه‌ای تربیت کند که بعد از اتمام دوره ساخت تابلو روان به سرعت بتوانند وارد بازار کار شوند. سرفصل‌های دوره ساخت تابلو روان بسیار کامل بوده و هنرجو با شرکت در این کلاس‌ها می‌توان صفر تاصد ساخت تابلو روان را آموزش ببیند. مراحل آموزش ساخت تابلو روان به صورت مرحله به مرحله به هنرجو آموزش داده می‌شود. معرفی انواع تابلو برق شهری، معرفی انواع ماژول‌های تک رنگ، سه رنگ و فول کالر، آموزش ساخت تابلو روان دو تکه آموزش افزودن عکس و انیمیشن در تابلو، آموزش نرم افزار‌های HD2013 و HD2016، نمونه‌هایی از سرفصل‌هایی است که شما عزیزان علاقه‌مند می‌توانید با شرکت در کلاس ساخت تابلو روان به طور کامل آموزش ببینید.

  چگونه ساخت تابلو روان را آموزش ببینیم؟

  امروزه با توجه به اهمیت تبلیغات و تقاضا برای تابلو روان، آموزشگاه های زیادی اقدام به برگزاری کلاس ساخت تابلو روان کرده‌اند. بهترین روش برای یادگیری ساخت تابلو روان شرکت در دوره آموزش ساخت تابلو روان است. اگر کسی اقدام به یادگیری این حرفه کند باید تصمیم بگیرد که در کدام آموزشگاه این حرفه را آموزش ببیند. قطعا کیفیت آموزشگاه‌ها با یکدیگر برابر نیست. با کمی تحقیق متوجه خواهید شد که بهترین آموزشگاه ساخت تابلو روان آموزشگاه فنی پارس است. این آموزشگاه با بهره گیری از اساتیدی با تجربه و کلاس سخت تابلو روان مجهز، این دوره را با کیفیت هرچه تمام تر برگزار می‌کند.

  بهترین آموزشگاه ساخت تابلو روان در تهران

  یکی از مهم‌ترین پارامتر‌‌های تاثیر گذار در کیفیت آموزش و یادگیری آموزش ساخت تابلو روان ، آموزشگاهی است که انتخاب می‌کنید. بسیاری از افراد در هنگام انتخاب آموزشگاه صرفا بر اساس قیمت دوره تصمیم گیری می‌کنند ، اگرچه فاکتور قیمت بی اهمیت نیست ، اما بهتر است در کنار اهمیت به قیمت به نکات دیگری نیز توجه کنید، از جمله نکات مهم در ارتباط با آموزشگاه می‌توان به ، به روز بودن تجهیزات آموزشگاه ، پوشش دهی تمام سرفصل‌های ارائه شده، تعداد افراد شرکت کننده در هر دوره و … اشاره کرد. علاوه بر این موارد برخورداری آموزشگاه از اساتید ماهر و کار آزموده نیز بسیار مهم است، اگر استاد، توانایی و تسلط کافی به مطالب و آموزش‌ها نداشته باشد، نمی‌تواند کارآموزانی موفق و مسلط تربیت کند، از این رو به این نکته هم توجه کنید و سعی کنید در آموزشگاه‌هایی ثبت نام نمایید که اساتید نام آور، مشهور و توانمندی داشته باشد. لازم به ذکر است که شرکت در دوره‌ آموزش ساخت تابلو روان محدودیت سنی ندارد و حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای شرکت در دوره‌ ساخت تابلو روان ، مدرک سیکل می‌باشد. و مدت زمان گذراندن دوره ساخت تابلو روان در هر آموزشگاه، با توجه به شیفت‌های برگذاری دوره و ساعت‌های کلاسی در هر آموزشگاه متفاوت است ولی حداکثر زمانی که این دوره طول می‌کشد تقریبا سه ماه خواهد بود .

  درآمد تکنسین ساخت تابلو روان چقدر است؟

  با توجه به فضای رقابتی در کسب و کار‌ها تبلیغات حرف اول را در جذب مشتری می‌زند. استفاده از تابلو‌های مختلف می‌تواند جذابیت بیشتری به مغازه یا فروشگاه بدهد. این موضوع سبب شده که صاحبان مشاغل اقدام به سفارش تابلو‌های مدرن جهت انجام تبلیغات خود شوند. از این رو بازار کسب و کار این حرفه بسیار داغ است. طبق آمار میانگین درآمد یک تکنسین تابلو روان، از 10 تا 20 میلیون تومان در ماه متغیر است. البته تکنسین‌هایی مشغول به فعالیت هستند که حقوق بیشتری دریافت می‌کنند که این بستگی به پشتکار و تلاش تکنسین دارد.

  هزینه ساخت تابلو روان

  در برآورد هزینه ساخت تابلو روان عواملی تاثیر گذار هستند که عبارت‌اند از:

 • ابعاد و سایز تابلو روان
 • متنی، تصویری و عددی بودن تابلو روان
 • نوع ماژول‌های استفاده شده
 • تعداد رنگ‌های استفاده شده در تابلو روان
 • مقاوت در برابر ضربه
 • وضوح تصویر
 • تعداد پیکسل‌ها
 • مزایای استفاده از تابلو روان چیست؟

  به دلیل زیبایی و جذابیت تابلو روان، این تابلوها با استقبال خوبی مواجه شد و افراد زیادی نسبت به خرید آن اقدام کردند. هر چه تابلو روان رنگی‌تر باشد توجه بیشتری را جذب می‌کند و این امر به افزایش درآمد حرفه مورد نظر کمک می‌کند. به همین دلیل است که اصناف مختلف حاضر به صرف هزینه‌های زیادی برای طراحی و ساخت تابلوهای مختلف می‌شوند. در ساختار تابلو‌های روان از LED استفاده می‌شود، چرا که با وجود این ال ای دی‌ها برق کمتری مصرف می‌شود. این تابلو روان‌ها گاهی به صورت شبانه روزی روشن هستند اما با وجود ال ای دی‌ها برق چندانی مصرف نمی‌کنند و این یکی از مزایای این تابلو روان‌ها است. تابلوهای روان به دلیل شدت و قدرت بیشتر نور، راندمان بالاتری نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی دارند. این تابلو‌ها نور و تشعشعات مضری برای چشم نداشته و از نظر سلامت کاملا مورد تایید هستند. یکی دیگر از مزایای تابلوهای روان، قابلیت برنامه نویسی از پیش تعیین شده آن‌ها است که امکان تغییر رنگ‌ها و سرعت متن توسط خود شخص را فراهم می‌کند. اگر تجربه نصب تابلو‌های تبلیغاتی را داشته بشید می‌دانید که برخی از این تابلو‌ها بعد از روشن شدن، گرمای آزار دهنده‌ای از خود ساطع می‌کنند اما در تابلو‌های روان اینگونه نیست و حتی اگر 24 ساعت روشن باشد، حرارتی وجود نخواهد داشت. عمر مفید این تابلو‌ها بسیار بالاست و امکان انتخاب طرح‌ها و رنگ‌های مختلف برای طراحی تابلو وجود خواهد داشت.

  اجزای تشکیل دهنده تابلو‌ روان

  آشنایی با قطعات تشکیل دهنده تابلو روان، شما را در عیب یابی تابلو روان کمک می‌کند در ادامه قطعات تشکیل دهنده تابلو روان را تشریح می‌کنیم.

  ماژول

  از قطعات مهم تشکیل دهنده تابلو روان‌ها، ماژول‌ها هستند. ماژول‌ها قطعاتی هستند که سطح آن‌ها توسط لامپ‌های ال ای دی کوچک پوشانده شده است. این ماژول‌ها را طبق طرح و عددی که می‌خواهید به نمایش دربیاورید باید به طور مرتب کنار هم قرار دهید. اگر یکی از ماژول‌ها آسیب دید می‌تواید آن ماژول را جدا کرده و ماژول دیگری را جایگزین کنید. ماژول های تک رنگ روی نمایشگر فقط یک رنگ را نمایش می‌دهند اما ماژول‌های دیگری هستند که دارای چد رنگ هستند. ماژول‌های دیگر نیز وجود دارند که هفت رنگ هستند و جذابیتی دوچندان دارند. ماژول تابلو روان مهم‌ترین قطعه تابلو روان است و کیفیت ماژول‌، تعیین کننده کیفیت تابلو روان می‌باشد. هر ماژول وظیفه دارد که برنامه را از برد کنترل دریافت و طبق آن LED ها را روشن کند.

  منبع تغذیه

  یکی از قطعات حیاتی برای ساخت تابلو روان، منبع تغذیه است. عملکرد قطعات دیگر به این قطعه وابسته است. این قطعه وظیفه دارد که ولتاژ متناوب را به ولتاژ مستقیم تبدیل کرده و به این صورت جریان الکتریکی برای برد کنترلر را تامین کند. برق، ماژول‌ها را تغذیه می‌کند تا لامپ‌ها روشن شوند و ماژول‌ها کار کنند. بیشتر اوقات برای منابع برق از دستگاه‌های سوئیچینگ که جریان برق زیادی دارند استفاده می‌شود. جریان عبوری از تابلو روان باید بیش از 5 وات باشد تا ماژول‌ها به درستی کار کنند. در یک تابلو روان ال ای دی، به تعداد ماژول استفاده شده منبع تغذیه هم نیاز است. منبع تغذیه بالاترین میزان خرابی را در مقایسه با سایر قطعات تابلو روان دارد زیرا با روشن بودن تابلو روان، منبع تغذیه گرم می‌شود و در صورت خاموش بودن، منبع تغذیه غیرفعال و خنک می‌شود. تکرار این عمل همراه با نوسانات برق می‌تواند باعث مشکل در منبع تغذیه شود و قطع برق نیز باعث اختلال در عملکرد تابلو روان می‌شود. برای جلوگیری از سوختن منبع تغذیه، باید به محض احساس بوی سوختگی تابلو روان را خاموش کنید.

  برد کنترلر

  در ساخت تابلو روان از نوعی میکروکنترلر استفاده می‌شود که به آن برد کنترل تابلو روان می‌گویند. در انتخاب برد باید به مواردی از جمله رنگ ماژول ال ای دی و همچنین سایز تابلو روان توجه کنید. هر کنترلر بسته به طراحی خود می‌تواند تعداد معینی ماژول را پشتیبانی کند و در نهایت تصاویر در طراحی‌های متفاوتی تولید خواهند شد.

  هاب

  به مسیر ارتباطی بین کنترلر و ماژول، هاب می‌گوییم که ارتباط بین این دو را برقرار می‌کند. هاب به دو نوع متفاوت تقسیم می‌شود، هاب بدون طیف که مسیر ارتباطی بر روی برد است و نوع طیف دار آن که به صورت جداگانه بر روی کارت کنترل تابلو روان بسته می‌شود.

  ارائه مدرک فنی و حرفه ای تابلو روان

  امروزه داشتن مدرک فنی و حرفه ای در رشته های مختلف فنی یک امتیاز محسوب می‌شود و افراد با داشتن این مدرک می‌توانند از مزایای آن استفاده کنند. پس از طی کردن دوره ساخت تابلو روان، به صورت تئوری و عملی کارآموزان باید آماده شرکت در آزمون فنی و حرفه ای شده و پس از کسب نمره قبولی مدرک معتبر و رسمی دوره آموزش ساخت تابلو روان را دریافت کنند. با توجه به اینکه مدرک در کشور‌‌های عضو در سازمان جهانی کار، از اعتبار بالایی برخوردار است، افرادی که قصد کار کردن در کشور های دیگر را دارند، داشتن این مدرک امتیاز محسوب می‌شود.

  leftmenu close
  • معرفی دوره
  • سرفصل ها
  • ثبت نام
  • مزایای دوره
  • بازار کار
  • سوالات متداول

  آخرین مقالات سایت

  hr
  امتیاز
  [رای: 0 میانگین: 0]

  26 Comments

  1. کرمی گفت:

   سلام میخواستم تو کلاس ساخت تابلو روان شرکت کنم ایا آموزش ساخت تابلو روان در آموزشگاه فنی پارس پارس طوری هست که پس از اتمام دوره ساخت تابلو برق وارد بازار کار بشم؟

   • سلام وقت بخیر بله آموزش ساخت تابلو روان در آموزشگاه فنی پارس پارس به گونه ای طراحی شده است که مهارت آموز بعد از اتمام دوره ساخت تابلو روان وارد بازار کار میشود.

  2. فرهاد گفت:

   سلام آیا دوره آموزش ساخت تابلو روان به پیش نیاز دارد؟

  3. احسان خالقی گفت:

   در دوره ساخت تابلو روان چه ماژول هایی آموزش داده میشود؟ایا در دوره ساخت تابلو روان HD2013 هم اموزش میدین؟ ایا اموزشگاه ساخت تابلو روان فنی پارس به مترو و بی ار تی دسترسی دارد؟

   • سلام وقت بخیر. ماژول های تک رنگ، سه رنگ و تمام رنگ در دوره ساخت تابلو روان آموزش داده میشود. بله نرم افزار HD2013 در دوره ساخت تابلو روان آموزش داده میشود.
    آموزشگاه ساخت تابلو روان به بی ار تی و مترو دسترسی دارد.

  4. علوی گفت:

   سلام ایا برای شرکت در دوره اموزش ساخت تابلو روان سن مهمه من 16 سالم هست ایا میتونم در دوره ساخت تابلو روان شرکت کنم؟

  5. حمید گفت:

   کلاس ساخت تابلو روان چند نفره می باشد؟ ایا امکان شرکت در کلاس ساخت تابلو روان به صورت خصوصی هست؟

   • سلام وقت بخیر.تمام دوره های آموزشگاه فنی پارس پارس بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس ساخت تابلو روان به صورت گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  6. کاظم والی گفت:

   سلام خسته نباشید آموزش عیب یابی ماژول ها در دوره ساخت تابلو روان تدریس میشود؟ایا نحوه تعمیر تابلو روان در کلاس ساخت تابلو روان آموزش داده می‌شود؟

  7. کریم انصاریفرد گفت:

   سلام آموزش اضافه کردن متن با افکت‌های مختلف در تابلو روان در کلاس ساخت تابلو روان آموزش داده میشود؟ ایا اموزشگاه ساخت تابلو روان به مترو دسترسی دارد؟

  8. عباس گفت:

   آموزش عیب یابی منبع تغذیه در دوره آموزش ساخت تابلو روان آموزش داده میشود؟

  9. وحید نصیری گفت:

   سلام شهریه دوره ساخت تابلو روان چقدر هست؟ ایا اگر از دوستان هم معرفی کنیم تخفیف میدین برای دوره آموزش ساخت تابلو روان؟

   • سلام وقت بخیر.شهریه دوره آموزش ساخت تابلو روان با تخفیف 600000تومان است. لطفا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

  10. parsa گفت:

   آموزش ساخت تلویزیون شهری آفلاین هم در دوره ساخت تابلو روان آموزش داده می‌شود؟ ایا کلاس ساخت تابلو روان مجهز هست؟

  11. جعفری نژاد گفت:

   سلام ایا بعد از اتمام دوره آموزش ساخت تابلو روان مدرک هم میگیریم؟

  12. کیوان گفت:

   سلام آموزش ساخت تابلو روان چند جلسه طول می‌کشه؟ایا بعد از دوره آموزش ساخت تابلو روان میتونیم مغازه بزنیم؟

  13. فرید گفت:

   سلام من قبلا در یک اموزشگاه دوره اموزش ساخت روان رو گذروندم ولی یاد نگرفتم
   ایا استاد دوره ساخت تابلو روان اموزشگاه فنی پارس خوبه؟دوستان کسی تجربه شرکت در دوره آموزش ساخت تابلو روان در اموزشگاه فنی رو داره؟

  14. رفیعی گفت:

   سلام ممنون از سایت خوبتون من در دوره اموزش ساخت تابلو روان شرکت کردم فوق العاده بووود استاد دوره اموزش ساخت تابلو روان خیلی خوب بود همه چیو یاد گرفتیم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.